Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Paletové kontejnery si v automobilovém průmyslu získávají stále větší oblibu

Paletové kontejnery mají mnoho výhod, ty nejzásadnější si představíme v následujícím článku.

Užitné vlastnosti paletových kontejnerů

Paletový kontejner je univerzální kontejner, který je vhodný do všech odvětví automobilového průmyslu. Na trhu je k dispozici mnoho různých druhů, avšak všechny mají společného jmenovatele, kterým jsou výhody plynoucí z jejich používání. A jakou jinou výhodu zmínit jako první než úsporu nákladů?

Díky chytrému skládacímu mechanismu je možné vybrané druhy paletových kontejnerů rozložit a zase složit, čímž se ušetří místo. Ušetřit je možné také náklady za přepravu, neboť prázdných a složených paletových kontejnerů se do jednoho kamionu vleze více. Paletové kontejnery jsou navíc vybaveny funkcí stohování, takže je možné postavit je do výšky nad sebe, což ušetří další prostor.

Plastové paletové kontejnery vynikají dlouhou životností při minimální ztrátě užitných vlastností. Toho je dosaženo především prověřenými výrobními postupy v kombinaci s vysoce kvalitními výrobními materiály. Plastové paletové kontejnery jsou skladné, lehčí než paletové kontejnery z jiných materiálů a jednoduché na údržbu. Díky hladkým stěnám je snadné zbavit je nežádoucích nečistot a znovu je uvést do provozu.

V případě, že se životní cyklus paletového kontejneru blíží ke svému konci, je možné jej 100% recyklovat. Odpadá tak obava, co s vysloužilými kontejnery.

Schoeller Allibert jako jednička na trhu

Pozici jedničky ve výrobě paletových kontejnerů pro automobilový průmysl na tuzemském trhu si dlouhodobě drží společnost Schoeller Allibert, která má s výrobou bohaté zkušenosti. Její předností jsou bezesporu kvalitní know how, logistická centra a fakt, že se podílí na výrobě paletových kontejnerů napříč celou Evropou. Je schopna zajistit přesně takové množství a rozměry, jaké potřebujete. Unikátním řešením na míru je poté tzv. paletová jednotka, kdy je Schoeller Allibert schopen dodat paletové kontejnery přesně sestavené na míru vašim potřebám včetně palet samotných. Pokud máte zájem o individuální nabídku speciálně připravenou pro vaše podnikání, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář na jejich internetových stránkách.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *