Termoizolační nátěry šetří vaši kapsu i zdraví

Termoizolační nátěry šetří vaši kapsu i zdraví

Statistiky jasně ukazují, že se životní úroveň průběžně zvyšuje. Na druhou stranu si nelze nevšimnout nárůstu cen energií, což je pro rozpočet většiny českých domácností nemilá zpráva. S příchodem letošní topné sezóny je téma víc než aktuální a nezbývá, než zvážit určitá opatření vedoucí k výraznější úspoře za teplo. Je to i váš případ, ale nemáte dostatek finančních prostředků na realizaci zateplení či výměnu okenního systému? Nevadí, tepelné ztráty snížíte i jinak, pomocí speciálního termoizolačního nátěru Maxitherm. Jak může barva udržet teplo v domácnosti a jaké jsou její další vlastnosti?

Sklo-keramické kuličky udržují tepelnou pohodu po celý rok

Termoizolační nátěry Maxitherm jsou na trhu desítky let a spokojení uživatelé si jejich vlastnosti nemohou vynachválit. V barvě jsou obsaženy sklo-keramické kuličky s dutým a vakuovaným obsahem – velmi dobře odráží teplo a izolují. Díky této speciální složce nátěr v průběhu chladnějších měsíců udrží teplo uvnitř objektu. V létě se naopak postará o to, aby se interiér zbytečně nepřehříval.

Eliminace tepelných mostů vede k likvidaci plísní

Pokud vás navíc trápí plísně, kterých se nemůžete zbavit pomocí speciálních přípravků, pak jsou termoizolační nátěry Maxitherm jasnou volbou. Maxitherm odstraňuje tepelné mosty – nejčastější příčinu vzniku plísní. Barva je navíc hydrofobní (odpuzuje vodu), takže snižuje vlhkost zdiva a tím i jeho vodivost. Natřené zdi zůstávají suché a nejsou náchylné k tvorbě nevzhledných map.
Venkovní fasády jsou nátěrem navíc chráněny před UV zářením a povětrnostními vlivy, což prodlužuje jejich životnost.
Termoizolační nátěry jsou k mání pro venkovní i vnitřní využití. Jsou odolné, prodyšné, cenově dostupné a k mání v širokém spektru odstínů. Ušetří vám spoustu peněz, starostí a v neposlední řadě chrání zdraví vašich nejbližších. Další informace najdete na www.maxitherm.cz.

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: termoizolační nátěry