Zkuste nahradit kouření vaporizací. Vaše tělo se vám odvděčí

Zkuste nahradit kouření vaporizací. Vaše tělo se vám odvděčí

Nedokážete se vzdát kouření, ale zároveň si uvědomujete jeho negativní vliv na vaše zdraví? Pak zkuste vaporizaci. Při ní je tabák zahříván pouze na teplotu, při které nedochází k jeho hoření, ale už se z něho uvolní požadované látky. To je přesně to, co potřebujete.

Vaporizace je zdravější alternativou kouření cigaret

Vaporizace sice není úplně neškodná, zdraví ale ničí rozhodně méně než klasické kouření, při kterém dýcháte zplodiny ze spalování tabáku. Přenosný vaporizér můžete mít navíc i s náplní prakticky neustále u sebe a při kouření s ním není nutné dokonce ani opouštět budovu. Vše je čisté a bez kouře.

Když už vaporizovat, tak elegantně

Neopakovatelný chuťový zážitek, komfortní použití a elegantní vzhled. To je to, co kuřáky přiměje k vyzkoušení vaporizéru. Vyzkoušejte jej také. Jakmile jednou poznáte chuť tabáku z vaporizéru, nebudete se chtít vrátit k cigaretě. Podmínkou je ovšem volba správného vaporizéru, který bude nejen dobře vypadat, ale také poskytne dostatek páry. Jedním z velice oblíbených moderních vaporizérů, které splňují obě tyto podmínky, je přístroj PAX 2.

Malý, ale výkonný

Vaporizér PAX 2 je kuřákovi k dispozici po pouhých 45 vteřinách nahřívání a provozní teplotu si u něho můžete zvolit dokonce ze 4 úrovní. Baterie přitom vydrží dlouho v pohotovosti i díky praktickému senzoru rtů, který zaručí, že se po půl minutě nečinnosti přístroj sám vypne.

Dobře vypadat je důležité

Ať chceme nebo ne, je vaporizér považován za doplněk dolaďující osobní styl podobně jako mobilní telefon. Důležitý je u něho tedy také jeho vzhled. PAX 2 má tělo vyrobeno z leštěného hliníku a nahřívací komoru z chirurgické oceli. Díky tomu dochází nejen k bezpečnému oddělení cesty výparů od součástek přístroje, ale také je dosaženo opravdu mimořádně elegantního vzhledu. A to je přesně to, co kromě vysokého výkonu od vaporizéru uživatelé očekávají. Nechte se i vy přesvědčit, že valorizace s PAX 2 je zkrátka zážitkem, který chcete zopakovat.

Publikováno: 05. 02. 2021

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam