Tipy na nejlepší adrenalinové dárky

Tipy na nejlepší adrenalinové dárky

Vybrat dárek pro bližního svého není snadné. Pokud jste v minulosti vystříleli všechny zaručené tipy a máte strach, že se protentokrát netrefíte, máme pro vás řešení. Darujte adrenalinový zážitek, na který bude obdarovaná osoba vzpomínat celý život. Připravili jsme pro vás několik inspirativních zážitkových dárků, se kterými rozhodně nešlápnete vedle!

Bungee jumping a Kienova houpačka

Bungee jumping a lanová houpačka je klasika, která v našem přehledu nesmí chybět. Usednete na sedací postroj a skočíte. Kyvadlový let má rychlost až 110 km/h a během houpání zažijete přetížení 2G, což je dvojnásobná hodnota ve srovnání s běžným bungee jumnpingem. Za zmínku stojí několikasekundový stav bez tíže, který se dostaví v momentě, kdy se houpačka dostane do jedné z krajních polohy.

Let vznášedlem

Kam se auta a motorky hrabou na vznášedla? K řízení tohoto jedinečného stroje nepotřebujete řidičák, vystačíte si s dobrou náladou a chutí po nových zážitcích. Vznášedlo funguje na jednoduchém principu – nasává vzduch z okolí a fouká ho pod sebe. Směrové ovládání probíhá kormidlem, které reguluje vzduch proudící z hlavního ventilátoru.

Skydive aréna neboli větrný tunel

Výše zmíněné zážitky jsou bezesporu úžasné, ale dají se absolvovat pouze za dobrého počasí (nemělo by pršet, sněžit a příliš foukat). Oproti tomu je adrenalinový dárek v podobě plachtění ve skydive aréně k dispozici kdykoliv. Větrný tunel věrně simuluje let, který jinak zažijete pouze během volného pádu při seskoku z letadla. Rychlost proudění větru dosahuje až 270 km/h a průběžně ji reguluje operátor. Zážitek je vhodný pro každého, samozřejmě i bez předchozích zkušeností se seskoky z letadla. Na místě dostanete kombinézu, brýle a helmu – a po instruktáži budete vydáni napospas nefalšovanému hurikánu. Ve srovnání s ostatními adrenalinovými dárky je skydive aréna ještě bezpečnější a vhodný i pro děti a ženy. U nás najdete větrný tunel v Praze (HURRICANE FACTORY Prague). Pro bližší informace navštivte www.hurricanefactory.com.

Publikováno: 22. 01. 2016

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: nejlepší adrenalinové dárky | skydive arena praha