Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Podnikání

Jak zařídit menší prodejnu tak, aby byla prostornější?

Pustili jste se do zařizování maloobchodní prodejny a chcete, aby byla praktický a zároveň co nejútulnější? Dle statistických průzkumů vyplývá, že prodejci nejčastěji zápasí s nedostatkem prostoru, a proto jsme pro vás připravili několik praktických tipů, díky kterým z dispozic prodejny dostanete maximum.

Optické klamy, díky kterým bude prodejna vypadat větší

Chystáte se na výmalbu? Zapomeňte na pestrobarevné kombinace a vymalujte stěny čistě bílou. Na jedinou použijte tmavší barvu, případně zajímavou tapetu, která vytvoří iluzi ustupujícího prostoru. Dojde k nezanedbatelnému optickému zvětšení, což přijde vhod v případě menší i středně velké prodejny.

Za zmínku však stojí také „iluze oken“, kdy do stěn vytvoříte slepé otvory a umístíte do nich okenní rámy. Neméně efektivní jsou zarámovaná zrcadla. I tato metoda vytvoří iluzi světla a pohybu.

Jděte na to vertikálně

Alfou a omegou je správné uskladnění zboží. Příkladem nepříliš chytrého uskladnění budiž příliš nízké regály. Snažte se zboží stavět do výšky a pořiďte si vhodné policové systémy. V případě dražšího zboží (např. šperky, luxusní parfémy, hodinky apod.), vám přijdou vhod prosklené vitríny.

prosklené vitríny

Neznáte-li dodavatele, který nabízí skleněné vitríny odpovídající vašim požadavkům, obraťte se na společnost Eu – Regály, která garantuje nejnižší ceny v ČR. Základní prosklená vitrína má výšku 2 100 mm, délku 1 000 mm a hloubku 500 mm. Hloubka polic je 400 mm. Je uzamykatelná a tedy ideální k vystavení drobných cenných předmětů.  Další informace najdete na www.eu-regaly.cz.

Klíčové je i osvětlení

Ve všech prostorách je velmi důležité také osvětlení. Špatně osvětlené rohy a zákoutí budou zákazníci ignorovat. Zkombinujte bodová světla, klasické, stojací a nástěnné lampy a lustry, čímž dosáhnete perfektního osvětlení na každém metru čtverečním.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *