Jak stylově darovat šperk? Přinášíme několik tipů

Jak stylově darovat šperk? Přinášíme několik tipů

Chcete potěšit svou lásku a hledáte možnosti, jak konkrétní šperk darovat skutečně stylově? Pokud ano, přinášíme vám hned několik zajímavých tipů, které zaručeně nezklamou. Je jasné, že se hodí třeba ve chvíli, kdy se rozhodnete darovat zásnubní prsteny. Klasická žádost s poklekem totiž nemusí být jedinou cestou, jak lze vyjádřit svou lásku. Pojďme tedy na ty nejzajímavější tipy.

Láska prochází žaludkem.

Čím svou přítelkyni zaručeně překvapíte, to je rozhodně slavnostní večeře. Na ní ji sice můžete pozvat, ale mnohem lepší je, pokud ji uvaříte sami. Kdo se necítí, ten může navštívit kuchařské kurzy, kde ho vše potřebné naučí. A tak můžete připravit předkrm, polévku, hlavní chod a samozřejmě i dezert. Právě ten se stane tím nejdůležitějším – právě na něm samotném může být daný šperk umístěn. Tím zcela určitě romantickou atmosféru dovedete k naprosté dokonalosti.

Zkuste také bonboniéru

I ta je ideální cestou k tomu, jak své milé darovat prsten netradičním způsobem. Na první pohled to může vypadat, že jí dáváte jenom obyčejnou bonboniéru. Jeden bonbón však bude jiný. Na jeho místě se totiž bude nacházet právě zásnubní prsten. Zvolíte-li oblíbené diamantové prsteny, bude daná chvíle spojená nejenom s romantikou, ale hlavně s obrovskou radostí vaší přítelkyně. Takovým prstenům totiž neodolá žádná!

Balonky nemusí sloužit jenom na oslavě narozenin

Hledáte-li opravdu něco netradičního, zkuste třeba nafukovací balkonek. Na první pohled něco obyčejného, ale přitom skvělá možnost, jak svou dívku překvapit. A cesta k úspěchu? Stačí jeden obyčejný nafukovací balonek, který nafouknete nikoliv vy, ale prodavač - heliem. Na jeho konce už stačí navázat provázek se šperkem a nechat balonek vznášet se ve vzduchu. Zde však pozor na otevřená okna. Jinak se z dokonale zajímavé a romantické chvíle stane noční můra, v rámci které budete balónek i s drahým šperkem nahánět po celém městě.

Využijte speciální rozvážky

Nechat své milé doručit do práce nebo domů třeba květiny dnes není rozhodně nic neobvyklého ani nemožného. Ve většině velkých i malých měst tato služba již funguje. A tak se s ní stačí domluvit na tom, aby kromě květin doručila i něco jiného. V kytici tak může být umístěna malá krabička právě se zajímavým dárkem. Ne vždy se ale musí jednat o prsten, jelikož radost lze udělat jenom tak. Co však patří mezi oblíbené možnosti, to jsou určitě perlové náušnice. S nimi rozhodně chybu neuděláte. Protože je perla sama o sobě poměrně drahým prvkem, nezapomínejte ani na drahý kov. Mezi jasnou volbu může patřit:

  • Žluté zlato
  • Bílé zlato
  • Kombinace obou

A co dodat na závěr? Ještě jednu poslední, netradiční možnost. Na tu ale musíte čekat až na konec roku – tedy na posledního prosince. Konkrétně na poslední vteřiny před půlnocí a na první vteřinu roku nového.

Publikováno: 23. 07. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam