Chcete mít krásné zuby? Pomůže vám estetická stomatologie

Chcete mít krásné zuby? Pomůže vám estetická stomatologie

Můžete mít skvělý účes, perfektně padnoucí outfit, ale bez krásného úsměvu si stejně nebudete připadat atraktivní. Pokud vám na svém zevnějšku záleží, měli byste se pustit do nápravy. Dokonalý chrup není výsadou celebrit, které se na nás usmívají z titulek časopisů. Můžete ho mít i vy, a to dokonce bez větší námahy. Stačí si vybrat toho správného zubaře, který se postará o zbytek. My jsme se zaměřili na brněnskou zubní kliniku Louda, která nabízí komplexní stomatologické služby, včetně estetické stomatologie. Mít po ruce zubaře, který má dostatek zkušeností, je příjemný a vůbec se k němu budete spíše těšit, než trnout hrůzou, není snadné. I to je další důvod, proč byste měli uvažovat změně a zamířit do zubní kliniky v Brně.

Aby zuby měly tu správnou barvu

Vraťme se však k vašim bělostným zubům. Bělení zubů je snadný a bezbolestný způsob, jak zesvětlit odstín zdravých zubů. V brněnské ordinaci se využívá technika bělení laserem, jejíž účinek je vidět okamžitě. Následuje šetrné domácí bělení, které zajistí dlouhodobé výsledky. Na bělení můžete využít i v případě, že docházíte k jinému stomatologovi.

Odhalené krčky nevypadají pěkně a mohou být bolestivé

Do zubní ordinace Louda se však vyplatí dorazit i z jiných důvodů. Trápí vás odhalené zubní krčky? Jde o onemocnění zvané atrofie paradontu, kdy dochází k úbytku dásně u jednoho či více zubů. A ačkoliv se jedná o nezánětlivé onemocnění, nevypadá příliš esteticky. U některých pacientů mohou být krčky citlivé a tedy i bolestivé. Máte-li podobný problém, nečekejte a vyřešte ho.

Titanové implantáty jsou k nerozeznání od pravých zubů

Ale co když je váš chrup příliš defektní? Řešením mohou být zubní implantáty hrazené pojišťovnou. Jde o titanové šrouby, které se zašroubují do kosti čelisti. Lidský organismus je velmi dobře přijímá a nedochází ke vzniku alergií. Přijďte se poradit přímo na kliniku. Mohli bychom pokračovat, ale nejlépe uděláte, když se na rozsah služeb stomatologické kliniky Louda podíváte sami na brno.louda-zk.cz. Znáte snad jiného zubaře, který disponuje nejmodernějším zařízením, preferuje osobitý přístup a má krátké objednací lhůty?