Nezakládejte skládku a zklivkidujte odpad a suť legálně. Ušetříte přírodu i vlastní kapsu!

Nezakládejte skládku a zklivkidujte odpad a suť legálně. Ušetříte přírodu i vlastní kapsu!

Také vám na zahradě po letošní rekonstrukci zahálí spousta harampádí a odpadu, který zahrádce ne estetice příliš nepřidává? Nechcete-li, aby zbytky suti a odpadu přikryla sněhová pokrývka, neměli byste si dávat na čas. Zima udeří co nevidět a co nestihnete během několika málo následujících prosluněných týdnů, pak budete muset odložit na jaro. Ještě předtím, než se do úmorného odklízení vrhnete, se však nabízí trefná otázka. Víte vůbec, kam zbytky stavebních materiálů a další odpad patří?

Za založení skládky můžete zaplatit desítky tisíc korun

Opad na zahradu nepatří, o tom žádná, ale stejně tak nepatří ani tam, kde pro něj není vyhrazeno místo. Pohráváte-li si s myšlenkou, že materiál vyvezete na nějaké opuštěné místo, musíme vás varovat. Chystáte se totiž založit černou skládku, za kterou dostanete pokutu až 50 000 Kč. Cena za likvidaci a odvoz odpadu legální cestou je oproti tomu jako kapka v moři, nehledě na to, že neznečistíte životní prostředí. Myslete na přírodu a vlastní kapsu a postarejte se, aby odpad skončil tam, kde má. Chcete-li si ušetřit spoustu starostí a času, obraťte se na někoho, kdo likvidaci a odvoz suti, materiálů a zbylého odpadu provede za vás.

Odvoz odpadu a suti pro Prahu a okolí

Firem, které se na odvoz a likvidaci odpadu specializují, je poměrně mnoho. Bydlíte-li v Praze a přilehlém okolí, obraťte se na Autodopravu Milana Vejšického. Firma „vyváží bordel“ (citujeme dle vtipného a trefného loga společnosti) více než dvacet let (od roku 1992) a patří k těm nezkušenějším. Disponuje všemi nezbytnými povoleními pro nakládání s odpadem a každý zákazník po provedení práce obdrží potvrzení o převzetí odpadu k jeho likvidaci. Autodoprava Milana Vejšického vlastní moderní techniku a zařízení, díky kterým mohou pracovníci vyvézt libovolné množství odpadu. A je jen na vás, zda si do přistavených kontejnerů na odpad naložíte obsah sami, nebo využijete možnost nakládky pomocí nakladače UNC nebo traktobagru. Pokud vás levný a profesionální odvoz odpadu zaujal, přečtěte si o něm více na www.vejsicky.cz. Na webu najdete nejen všechny důležité informace, ale také platný ceník.

Publikováno: 11. 10. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: černá skládka | kontejnery na odpad | odvoz odpadu | odvoz suti | založení skládky pokuta