Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Plánujete výstavbu parkoviště? Bude se vám hodit závora

Chcete  začít podnikat a zúročit pozemek, který se nachází na velmi lukrativním místě ve městě? Pokud jste se rozhodli využít pozemek jakožto soukromé parkoviště, s velkou pravděpodobností na svém záměru velmi slušně vyděláte. Soukromá parkoviště na frekventovaných místech platí za zlaté doly a málokdo se pozemku uprostřed města či poblíž nějakého významného místa zbaví. Výstavba parkoviště však nepatří k nejlevnějším záležitostem. Pokud váš plácek nebude jedno velké štěrkoviště, budete muset investovat do zarovnání zeminy a následné úpravy povrchu. I tyto investice se však samozřejmě vyplatí. Další nezbytnou věcí, které se nevyhnete, jsou závory.

 

Závory slouží k tomu, aby na místo (ve vašem případě parkoviště) nevjel nikdo nepovolaný. Závory jsou ideální bariérou, díky které můžete kontrolovat přístup a to nejen vozidel, ale také osob. Hledáte-li výrobce, který se specializuje na výrobu zařízení pro kontrolu přístupu, vyberte si společnost AUTOGARD s.r.o.. Ta se výrobou zařízení a systémů, jako jsou například závory či turnikety zabývá od počátku devadesátých let a může se pochlubit prvenstvím v tomto segmentu. Výrobky od AUTOGARD se vyznačují vysokou technickou úrovní, profesionálním dílenským zpracováním a a dlouhou životností. Výrobky vydrží velmi dlouho i v náročných klimatických a provozních podmínkách, což je důvod, proč se staly tak oblíbenými.

 

AUTOGARD velmi úzce spolupracuje s mnoha stabilními obchodními partnery v České republice, ale i v zahraničí a snaží se své výrobky neustále zdokonalovat. Sortiment je každoročně doplňován o nové modely. Mimo závory a turnikety vyrábí AUTOGARD také silniční zábrany a pohony pro vrata a brány. Na webu autogard.cz naleznete kompletní sortiment a je jen na vás, která závora bude zdobit právě vaše parkoviště. Jisté je jen jedno – bez vašeho dovolení se nikdo nedostane tam ani zpátky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *