Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Topí se nejen v zimě

Asi všem je jasné, že se nemusí topit pouze v zimě. Z tohoto důvodu je nutné mít pořád připraveno ideální dřevo na zátop. Jeho přípravu však není radno podcenit, protože se narychlo velmi špatně shání. Nejlepší proto je objednat si dřevo dopředu a doma si ho následně v poklidu zpracovat.

Bez motorové pily ani ránu

Časy, ve kterých se veškeré kmeny musely řezat ruční pilou, jsou dávno zapomenuty. Dá se přeci pracovat daleko efektivněji, a hlavně s menší námahou. K tomu vám výborně poslouží motorové pily. S nimi budete schopni zpracovat velké objemy za velmi krátkou dobu. Zapomeňte tedy na plahočení s ruční pilkou a pořiďte si moderního pomocníka, se kterým bude řezání radostí a ne utrpením. Díky velmi jednoduché obsluze a nízké váze ji zvládnete obsluhovat i vy.

Co poté s nařezaným dřevem?

Zřejmě nikdo nepřikládá do kamen celá polena. Všichni je naštípou na menší, lépe zpracovatelné kusy. K tomuto účelu se skvěle hodí štípače dřeva. Ty vám mnohonásobně ulehčí práci, protože se již nebudete muset mordovat se sekerou a klíny. Jednoduše vložte poleno do přístroje a on již odvede veškerou činnost za vás. Štípání dřeva nebylo nikdy předtím jednodušší. Vybrat si můžete z horizontálního či vertikálního štípače. První z nich se více hodí pro uživatele, kteří zpracovávají menší objemy dřeva.

Hurá ke krbu

Teď už máte dřevo nařezané, perfektně naštípané a vy jste stále plní energie. Avšak po práci si každý zaslouží odpočinek a není proto lepší alternativy, než si posedět navečer u zahradního krbu a poklábosit s přáteli. Můžete si připravit vynikající grilované masíčko či klobásky, a to vše v pohodlí vaší zahrady. Jistě vám bude i více chutnat, protože přece topíte dřevem, jež jste si sami zpracovali.

Zmínění pomocníci se hodí do každé správné zahrady a měl by je vlastnit každý řádný kutil. Neváhejte proto a pořiďte si je i vy. Určitě s nimi budete více než spokojeni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *