Vyhřívané rukavice na lyže i na motorku

Vyhřívané rukavice na lyže i na motorku

Léto uteklo jako voda a podzim je v plném proudu. A zatímco jsme čekali pozvolnější nástup chladného počasí, příroda nás nemile překvapila. Rtuť na teploměrech klesá rychlostí blesk a zdá se, že letošní zima bude nevídaně tuhá. Ostatně tak zní i předpovědi meteorologů. Co to znamená pro nás? Měli bychom se na příchod třeskutých mrazů adekvátně připravit a zajistit, aby nás zima nezaskočila. Perfektním pomocníkem jsou unikátní vyhřívané rukavice, díky kterým vaše prstíky zůstanou pěkně v teple.

Kdy vyhřívané rukavice využijete?

Zimní vyhřívané rukavice mají originální koncept, nicméně bylo jen otázkou času, než se dostanou na trh. Vyhřívané funkční prádlo je k mání již delší dobu, tak proč nemít kompletní výbavičku a nepořídit si i rukavice? Ty byly primárně určeny pro motorkáře, které trápí prochladlé prsty snad od nepaměti. Praktické využití vyhřívaných rukavic je samozřejmě mnohem větší – ocení je milovníci lyžování či jiných zimních sportů, jakožto i každý, kdo se pohybuje nebo pracuje v chladnějších podmínkách. Rukavice udrží ruce v teple po mnoho dlouhých hodin.

Ergonomický design a kvalitní materiály

Elektricky vyhřívané rukavice mají perfektně padnoucí střih, jsou nepromokavé a díky kvalitním materiálům (kůže, vinyl, nylon) vydrží dlouho v původním stavu. Disponují i prodyšnými membránami zajišťujícími adekvátní komfort. Některé modely mají palce a prsteníčky přizpůsobeny pro ovládání dotykového telefonu. O dobíjení se stará vestavěný zdroj, případně se rukavice napojí na baterii na motorce. Regulace teploty probíhá pomocí ovladače na manžetách rukavic.

Pořiďte si kompletní vyhřívanou výbavičku

Není důvod váhat, zimní elektrické rukavice vaše ruce spolehlivě zahřejí. Zvažte však také pořízení zmíněného vyhřívaného funkčního prádla – i to má veškeré důležité vlastnosti, které od prádla vyžadujete a navrch regulovatelné vyhřívání. Za zmínku však stojí také vyhřívané bundy pro široké spektrum outdoorových aktivit. Jsou lehké a odolají větru i vodě. Něco nám říká, že se na letošní zimu budete těšit a užijete si ji jako nikdy předtím...

Publikováno: 11. 10. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: elektrické vyhřívané rukavice | zimní vyhřívané rukavice