Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Tradční český nábytek Ustohal sluší každému bydlení

V roce 1990 v Brně vznikla malá a ve své době nenápadná firma Ustohal. Její zakladatelé si dali nelehký cíl, který se jim ovšem podařilo splnit. Z takřka rodinné společnosti, která začala s výrobou v malé dílně, se postupem času stal jeden z nejoblíbenějších českých výrobců nábytku. Dnes pokračuje ve své činnosti ve velkých výrobních prostorách v Kuřimi a distribuuje nábytek do více než 120ti prodejen v celé České republice i na Slovensku. Podobně, jako před lety, i v dnes výrobky vynikají téměř bezkonkurenčním poměrem ceny a vysoké kvality. I nyní se při výrobě klade důraz na zdravotně nezávadné materiály, pečlivé dílenské zpracování a moderní design, který bude atraktivní i po letech.

Nábytek Brno Ustohal nyní vyrábí zhruba 50 druhů čalouněného nábytku, který si můžete prohlédnout ve firemní prodejně na Horově ul. 65 v Brně nebo v katalogu, který najdete na firemních webovkách nabytekustohal.cz. A co v současné době česká výroba nábytku nabízí?

Jednou z hlavních součástí sortimentu jsou postele. Výběr je opravdu pestrý a kromě klasických jednolůžek a robustních dvoulůžek můžete sáhnout i po pohodlné rozkládací pohovce. Ta přes den zastane funkci sedací soupravy a večer ji v okamžiku přeměníte na komfortní lože. Všechny výrobky lze zkombinovat s některou z deseti druhů vysoce kvalitních matrací a více než stovkou čalouněných povrchů.

Nábytek Brno má co nabídnout i v oblasti klasických a rohových sedacích souprav. I ty jsou k mání s praktickým úložným prostorem a lze je zkombinovat s několika typy matrací a nepřeberným množstvím potahů. V obývacím pokoji by ovšem nemělo chybět ani pohodlné křeslo. Kromě praktického rozkládacího můžete sáhnout i po některém z polohovacích relaxačních křesel, případně vsadit na stylovku v podobě křesílka Kobra. To vám neudělá ostudu ani v pracovně nebo kanceláři.

Pokud vás výroba nábytku v Brně zaujala, nezapomeňte si prohlédnout aktuální katalog, který najdete přímo na webu nabytekustohal.cz. Veškerý sortiment lze objednat online z pohodlí domova.