Jak by se vám líbilo žít NEOMEZENĚ?

Jak by se vám líbilo žít NEOMEZENĚ?

Čekali jsme dlouho, ale nakonec jsme se konečně dočkali. Cenová politika tuzemských operátorů se konečně přiblížila k té, kterou již velmi dlouho vedou v zahraničí. Boom levného volání odstartovala společnost Teléfonica O2, která se pro neomezené volání rozhodla jako první. Na její nabídku logicky reagovali i další dva tuzemští operátoři a začalo hotové šílenství. Zákaznické linky praskaly ve švech a operátoři nestíhali reagovat na dotazy klientů. Během prvních dnů po nástupu neomezeného volání se tak pro změnu tarifu rozhodly desítky tisíc zákazníků. A jak jste na tom vy? Stále platíte více než doopravdy musíte, nebo žijete neomezeně?

Neomezeným voláním to teprve začne

Pokud jste zatím vyčkávali a se změnou tarifu váháte, děláte dobře. Již brzy totiž budete moct volat opravdu neomezeně a to v rámci nového Klubu NEOMEZENE.CZ, který nabízí mnohem více než jen neomezené volání. Členství v klubu vám umožní vydělávat tak, jak jste si vždycky přáli – pěkně z pohodlí domova přes internet.

Staňte se partnerem a vybudujte si pasivní příjem

Nezáleží na tom, jaká je vaše profese nebo kolik vám je let. Klub NEOMEZENĚ.CZ je skvělou šancí pro každého, kdo si chce vybudovat pasivní zdroj příjmu a to hned několika různými způsoby. Cestu vám ukáže e-book, ve kterém najdete obrovské množství tipů a rad. Zasvětí vás do tajů affiliate marketingu a prozradí vám, jak vydělat peníze co nejefektivněji. Získáte know-how, ke kterému byste se jinak nedostali a budete-li šikovní, podaří se vám výrazně zvýšit svou životní úroveň a zároveň získáte mnohem více volného času. Affiliate program je naprosto bez rizika - nebudete muset investovat vlastní peníze.

Projekt bude spuštěn velmi brzy. Nezapomeňte proto sledovat facebookové stránky neomezeně, kde se dozvíte více.

Publikováno: 11. 05. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam