Chcete podnikat z domova na úrovni? Ale to přece není problém

Chcete podnikat z domova na úrovni? Ale to přece není problém

Představa, že majitel společnosti disponuje vlastními kancelářskými prostory a minimálně desítkami zaměstnanců je  zavádějící. Pokud jste se rozhodli podnikat, můžete tak učinit i z pohodlí domova. Firmu vám odborníci založí na klíče a v případě potřeby si kancelář kdykoliv pronajmete. Jak tyto služby fungují a jaké jsou jejich výhody?

Jednatelem snadno a rychle

Máte-li strach z úředníků, nechte si společnost založit na klíč a hoďte starosti za hlavu. Budete podnikat mnohem rychleji a eliminujete riziko, že se proces kvůli zbytečné chybě v dokumentaci zdrží o několik dní až týdnů. Profesionálové mají se zakládáním společností dlouhodobé zkušenosti a dobu potřebnou pro založení sníží na nezbytné minimum. Další možností je zakoupení již fungující společnosti, která je zapsaná v obchodním rejstříku, ale nevyvíjí žádnou obchodní aktivitu. Výhodou takového řešení je fakt, že daná firma již má nějakou historii, což vás může zvýhodnit v očích některých klientů.

Sídlo firmy na prestižní adrese

Firma musí mít ze zákona sídlo. Ale co když podnikáte z obývacího pokoje? Jestli z nějakého důvodu nechcete či nemůžete použít adresu svého bydliště, zřiďte si tzv. virtuální sídlo firmy na prestižní adrese v Praze či jiném větším městě. K výhodám virtuálního sídla patří nízká cena (mnohonásobně nižší než pronájem kanceláře), prestiž a výrazně nižší šance kontroly ze strany úřadů.

Potřebujete kancelář, ale jen občas?

Co když se budete chtít setkat s důležitým klientem, ale nikoliv u vás doma? Chytrým a velmi úsporným řešením je pronájem kanceláří Praha. Není nic jednoduššího, než rezervovat kancelář, na úrovni jen na tak dlouho, jak skutečně potřebujete. Chcete se o možnostech poskytnutí založení firmy, poskytnutí sídla a pronájmu kanceláře v Praze dozvědět více? Informace najdete na www.officehouse.cz