Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Vyhněte se úklidu…jednou pro vždy!

Doma bychom měli především odpočívat. I vy se jistě nemůžete dočkat, až se po vyčerpávajícím dni v práci natáhnete na pohovku, pustíte film, na který jste se tak dlouho těšili a pořádně si vydechnete. Někdy to však zkrátka nejde. Jen málokdo z nás vydrží nerušeně relaxovat, když na něj v kuchyni čeká špinavé nádobí a spousta dalších prací, které se samy neudělají. Během víkendu je zase třeba umýt okna a vyčistit koberce. Vypadá to, že si většina z nás pořádně odpočine až v důchodu. Proč za nás nemůže uklízet někdo jiný? Počkat… Může! Prozradíme vám, jak se vyhnout nekonečnému úklidu a pořádně si odpočinou.

Nechte úklid na profesionálech

Obyvatelé Ostravy a blízkého okolí už dávno ví, že se mohou s klidem obrátit na firmu BK UNO s.r.o., která nabízí komplexní úklidové služby domácností, věžových nebo nízkopodlažních domů, ale i kanceláří. A v čem vám mohou odborníci na úklid pomoci?

Čištění oken, mytí koberců, kompletní vyčištění kuchyňské linky a sanitárního zařízení i rutinní utírání prachu – na všechny tyto nepříjemné a zdlouhavé činnosti můžete zapomenout. Pracovníci firmy využívají pouze prověřené a vysoce kvalitní přípravky a dodržují mlčenlivost a etický kodex. O své soukromí se tak rozhodně nemusíte bát. Samozřejmostí je i pojištění pro případ nehody.

Úklid domácnosti není drahý, vypočítejte si ho na webu!

Úklidové služby Ostrava pod taktovkou BK UNO si může dovolit prakticky každý. Přesnou cenu si můžete spočítat přímo na webových stránkách bkuno.cz. Právě zde totiž najdete jednoduchou kalkulačku, která vám po zadání požadavků vyhodí konečnou sumu za úklid. Samozřejmostí je individuální přístup a vstřícnost vůči vašim osobitým požadavkům. O služby lze požádat jednorázově a nebo se domluvit na pravidelném úklidu. Vyměňte zdlouhavý úklid domácnosti za spoustu volného času a věnujte se své rodině a koníčkům, které jste doposud zanedbávali…