Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Nenechte své kolo spadnout a pořiďte mu pořádný stojan!

Letošní cyklistická sezóna je na spadnutí a sotva roztají poslední zbytky sněhu, kvůli kterým zapomínáme na to, že jaro už dávno začalo, opět vyrazíme na sedle svého milovaného bicyklu vstříc za dobrodružstvím. O tom však až někdy jindy. Dnes pro vás máme pár praktických tipů, díky kterým už nebudete muset neustále řešit, kam s ním. Na mysli máme kolo, samozřejmě.

Odmontujte z kola stojánek, nebudete ho potřebovat!

Pokud si často netušíte jak ho postavit (kolo!!!), aby si udrželo stabilitu a nespadlo, pořiďte si robustní ocelový stojan na kola. Zní to poměrně logicky a možná si teď ťukáte na čelo, proč se rozepisujeme o něčem, co je každému jasné. Chyba lávky, stojanem nemyslíme onu věc, kterou jste si jako malí přidělávali přímo na kolo (takový stojánek spíše překáží a kolo se díky němu drží v horizontální poloze jen tak tak), ale konstrukce, které vídáte u vchodů obchodních center, úřadů či restaurací. Málokdo totiž ví, že si takový stojan lze pořídit i domů. Stačí se kouknout na stojanyprokola.cz a vybrat si ten správný.

Proč kolo věšet, existují i elegantnější způsoby

Stojan na kola je v mnoha ohledech praktičtější než poměrně populární věšák. Kolo do něj zaparkujete i bez toho, aniž byste ho museli zvedat nebo s ním jinak složitě manipulovat. V e-shopu jsou k mání menší stojany pro jedno nebo dvě kola, ale i varianty pro početnější rodiny. Zda stojan napevno ukotvíte nebo necháte volně, je na vás. Za pozornost stojí i rám s držáky, který zabere minimum místa a poslouží stejně dobře, jako větší stojany.

Pořádné kolo si zaslouží pořádný stojan – přestaňte řešit, kam s ním a udělejte si radost praktickým pomocníkem, díky kterému už kolo nebudete muset opírat o stěnu a čekat, až zase spadne na zem…