Ulehčete si práci v domácnosti s těmito pomocníky

Ulehčete si práci v domácnosti s těmito pomocníky

Úklid je činnost, která je většinou nutnou povinností, ale málokdy zábavou. Co to tentokrát vyzkoušet jinak? Pořiďte si do domácnosti pomocníky, se kterými bude čištění koberců, mytí oken, praní, úklid koupelny a kuchyně nebo třeba zbavování se mastnoty a prachu, rychlou a jednoduchou záležitostí.

Nakupujte online

Nejvíce času ušetříte, když pomocníky k úklidu zakoupíte z pohodlí vašeho domova. Internetový obchod Topmarkt nabízí široký sortiment kvalitní německé drogerie. Velkou výhodou je německá kvalita za velmi příznivé ceny. V nabídce naleznete pomůcky k úklidu, čistící prostředky, osvěžovače vzduchu a dokonce i ekologickou drogerii.

Praní jedna radost

Mezi nejčastější činnost z povinných domácích prací patří rozhodně praní. Aby bylo vaše prádlo nejen čisté, ale také krásně voňavé, tak volte kvalitní a účinné prací prášky. Výhodné jsou prášky ve větším balení, které si můžete rozdělit s kamarádkou nebo klidně s někým z rodiny. Pokud perete často, tak větší balení spotřebujete i sami. Ať už volíte prášek nebo gel na praní, volte například produkty značky Ariel, které obsahují Actilift technologii. Tato technologie vyhledá skvrny na prádle a poté je dokonale a zároveň šetrně odstraní. Nezapomeňte ani na použití aviváže, která vašemu prádlu dodá svěžest a hebkost. Navíc zanechává příjemnou vůni a vaše prádlo tak bude jako nové.

Čím vyčistit domácnost

Pro ulehčení dalších činností, jako je například úklid koupelny, kuchyně nebo vyčištění myčky, pračky a popřípadě také odpadů, můžete využít speciální přípravky, které vám práci opět zjednoduší. Vyzkoušet můžete například univerzální čistící prostředky, které zároveň leští a dezinfikují. Skvělým pomocníkem je také ekologický čistící prostředek, u kterého si můžete vybrat libovolnou vůni, například pomerančovou, jablkovou nebo citrusovou s mátou.

Provoňte svůj domov

Čistý a uklizený dům nebo byt by měl také vonět. Vyzkoušet můžete širokou nabídku osvěžovačů vzduchu. V současnosti patří mezi nejoblíbenější osvěžovače ve spreji, kdy mnohé z nich jde použít také na textilie. Do obývacího pokoje můžete umístit také vonnou svíčku s vůní například třešňových květů. Do ledničky pak umístěte speciální citrusový odstraňovač zápachu, do šatní skříně se hodí vonné sáčky a vaši toaletu krásně provoní vonící gel, který vydrží vonět opravdu dlouho.

Zázrak jménem žlučové mýdlo

Dalším skvělým pomocníkem při úklidu je také žlučové mýdlo. To se hodí například na skvrny na koberci. Žlučové mýdlo dokáže odstranit skvrny od trávy, od oleje, ovoce, propisky, inkoustu a dokonce i od červeného vína nebo od krve.

Publikováno: 28. 04. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam