Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Potřebujete cestovat a nemáte automobil?

Pro většinu z nás je osobní automobil věrným přítelem, bez kterého bychom se při každodenním putování do práce či do obchodu rozhodně neobešli. Často si ani neuvědomujeme, jak je pro nás náš vůz důležitý a zjistíme to až tehdy, když se porouchá. Většinou se tak stane v době, kdy ho o to více potřebujeme. Pokud jste se dostali do podobné situace a váš vůz vám vypověděl službu, hoďte stres za hlavu. Do práce nebo na obchodní jednání se dostanete i tak, můžete si totiž auto vypůjčit. Zajímá vás, kde si můžete půjčit automobil za velmi výhodných cenových podmínek?

Půjčovna aut pro celou ČR

Nezáleží na tom, zda bydlíte v Praze nebo na druhé straně republiky. Autopůjčovna KV car s.r.o. Je sice primárně autopůjčovna Praha, ale vůz si můžete nechat dovézt kamkoliv budete chtít. Poté, co uplyne lhůta pro zapůjčení vozidla, přijdete si pro něj zaměstnanec autopůjčovny zpět na místo předání. A jak půjčení vozidla probíhá? Vyberete si z pestré nabídky automobilů a prokážete se platnými doklady (občanský průkaz a řidičský průkaz). Doklady musíte ukázat nejpozději tři hodiny před předáním vozidla a stejně tak složit vratnou kauci.

Je libo Felicia nebo Audi A6?

Autopůjčovna Praha KV car má ve své flotile mnoho vozů a je tak schopna vyhovět i náročným klientům. Chcete-li skromný vůz, za který zaplatíte necelých tři sta korun za den, vyberte si postarší, ale skvěle udržovanou Škodu Felicii. Pokud potřebujete reprezentativní vůz, který ohromí vaše obchodní partnery, je zde pro vás nachystaná vyleštěná Audi A6. Na rodinné výlety plně postačí zánovní Škoda Octavia či Opel Astra Caravan. Vozy je možno zapůjčit i na delší dobu. V tom případě můžete počítat s nižší sazbou.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *