Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Výstavba čistých prostorů pod taktovkou EP Rožnov

Historie společnosti EP Rožnov a.s. sahá až do roku 1959 a původně se specializovala na výrobu vakuové techniky. Dnes patří mezi nejvýznamnější projekční, inženýrské a dodavatelské společnosti a poskytuje komplexní služby v oblasti investiční výstavby a oblastech náročných technologií, při čemž se specializuje na čisté a klimatizované prostory. Realizuje významné zakázky v oblasti elektrotechnického průmyslu, občanské a průmyslové výstavby, zdravotnictví, optiky a farmacie a to nejen v České republice, ale i v celé řadě zahraničních států.

Co je to čistý prostor?

Společnost klade důraz na čistotu prostředí, ve kterém nemůže dojít ke kontaminaci osob či produktů. Čisté prostory jsou nejen bezprašné a prosté mikroorganismů, ale definuje je také vlhkost prostředí a tlak. K jejich realizaci jsou zapotřebí speciální stavební prvky a vzduchotechnické systémy. Normy, podle kterých výstavba ve farmacii a dalších odvětvích probíhá, určují zvláštní předpisy. Vůbec první čistý prostor realizovala společnost již v roce 1968 a to ještě pod původním názvem – Tesla Rožnov.

Proč si pro svůj projekt vybrat EP Rožnov?

Zmiňovaná výstavba ve farmacii patří k nejvýznamnějším oborům, kterým se EP Rožnov dlouhodobě věnuje. Zkušenosti a neustálý vývoj řadí společnost mezi přední dodavatele kompletních služeb a pro farmaceutický průmysl. Její činnost začíná projektem a končí samotnou realizací. Nejvýznamnější realizované zakázky se týkaly oblasti substancí, pevných,měkkých a tekutých látkových forem, API, CTS, laboratoří a energetické a logistické podpory.

Letité zkušenosti uplatňuje EP Rožnov nejen ve výstavbě zcela nových projektů, ale také v rozšiřování a modernizaci těch stávajících.