Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Užijte si sportovní přenosy NAPLNO!

Sportovní fanoušci to tento rok nebudou mít jednoduché. Musí skloubit pracovní povinnosti tak, aby jim zbylo dostatek času na všechny oblíbené přenosy, bez kterých si nedokáží představit život. Letos jim organizátoři přichystali pořádnou porci přímých přenosů, které jsou mnohem výjimečnější, než jindy. Znalci tuší, že je řeč o MS v ledním hokeji, ME ve fotbale a samozřejmě letní olympiádě. Patříte-li k milovníkům sportu, určitě jste si vyšetřili většinu dovolené a nemůžete se dočkat, až si volno vyberete právě v době, kdy se budou konat již zmíněné akce. Ke sledování hokeje, fotbalu a olympijských disciplín však patří nejen vychlazené pivo a něco dobrého k snědku – jaký by to byl sportovní přenos, kdybyste jej nemohli sledovat na pořádné televizi s ostrým obrazem a ještě lepším zvukem?

Vyměňte starou za novou

Pokud vám stará sportovní přenosy znepříjemňuje, nadešel nejvyšší čas pro výměnu. Dejte svou starou sousedovi a poohlédněte se po nové, která s vámi nevšední sportovní zážitky prožije od začátku až do konce. Řeč je samozřejmě o televizi a nikoliv vaší ženě. Doby, kdy byly LCD televize drahým špásem, jsou nenávratně pryč a postupně se rozšířily do všech domácností. Pokud ve vašem obývacím pokoji elcédéčko chybí, podívejte se po něm na levneelektro.cz. Internetový obchod s elektronikou předčí vaše očekávání a jistě si vyberete favorita, díky kterému nabudete pocitu, jako byste skutečně byli přítomni na MS či olympiádě.

LCD či plasma?

Váháte, zda zvolit LCD televizi a nebo raději plasmu? Každá technologie má svá specifika a nelze s jistotou konstatovat, zda jsou lepší plazmové televize či LCD. Pravdou je, že boom plasmových televizí ustoupil do pozadí a nejprodávanějším artiklem se staly LED televize, které nabízí úsporný provoz, ale také velmi ostrý obraz. Co se velikosti týče, vybírejte ji s ohledem na velikost místnosti, ve které bude televizor umístěn. Do většího obýváku sáhněte po obrazovce s úhlopříčkou přes metr, v menší pracovně si naopak vystačíte s obrazovkou kolem 80cm. Na levneelektro.cz seženete i veškeré příslušenství, tedy stojany, držáky, kabely apod. S novou televizí si sportovní přenosy užijete naplno!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *