BBA Group: Eventová agentura je zárukou úspěšné firemní akce

BBA Group: Eventová agentura je zárukou úspěšné firemní akce

Říká vám něco termín event marketing? Pojem se poprvé objevil v 90. letech 20. století a jeho podstatou je událost, která v účastněných vyvolá emoce. V praxi mohou mít eventy (události, prožitky, představení...) mnoho podob a variabilní je i cílová skupina. Může se jednat o firemní nebo teambuildingovou akci, představení produktu/služeb a podobně. Pořádání eventů není snadné a kýžený efekt se dostaví jen za předpokladu, že se organizace zhostí zkušení profesionálové. U nás je to například event agentura BBA Group, která na trhu působí od roku 2004, kdy vznikla spojením eventové a marketingové agentury. Proč svěřit pořádání firemních akcí a jiných události právě profesionálům z BBA Group, vám prozradíme v následujících řádcích.

Proč právě BBA Group?

Má-li být událost perfektní, nesmí se opomenout žádný detail. Rozhodně nejde jen o vhodně zvolené prostory a dobré jídlo, nedílnou součástí každého eventu je i propracované aranžmá, dekorace a pódiové instalace, kostýmy a další prvky. Eventová agentura BBA Group zajišťuje pořádání akcí na klíč, přičemž neoutsourcuje žádné činnosti externím firmám. Dostanete k dispozici event manažera, který se společně se zkušenými matadory z grafického oddělení postará o kreativní pojetí akce. Výrobu dekorací, instalací a reklamních předmětů dostanou na starost profíci ze sekce expo signmaking. Díky tomu, že BBA Group realizuje eventy se vším všudy, počítejte s perfektní komunikací a naprosto hladkým průběhem realizace.

Jaké akce event agentura zajišťuje a kteří klienti na ni nedají dopustit?

BBA Group zajišťuje pořádání firemních oslav, teambuildingových akcí, konferencí, roadshow, rodinných a dětských dnů, tematických párty a dalších událostí. Špičkovou kvalitu služeb garantuje zvučné portfolio dlouhodobých klientů, mezi kterými najdete giganty jako UniCredit Leasing, obchodní domy Globus, síť prodejen Datart, automobilové značky Peugeot a Citroen a mnoho dalších spokojených firem.
Chcete-li se o pořádání eventů dozvědět další informace, pokračujte na www.bba.cz.

Publikováno: 06. 11. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: event agentura | eventová agentura | pořádání firemních akcí