Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Vaše svatba v Brně: Stylové prostředí Penzionu Kovárna vás dostane

Podle statistik sice každé druhé manželství končí rozvodem, ale v posledních letech se situace o něco zlepšila. Navíc nemá smysl sledovat čísla a rušit svatbu jen proto, že se spousta vztahů rozpadne. Pokud chcete partnerství stvrdit manželským slibem, směle do toho. Vyberte si místo s jedinečnou atmosférou a užijte si svůj den D naplno. O jednom takovém víme – nachází se v Brně a zažijete zde nezapomenutelnou veselku.

Toužíte po církevním obřadu?

Brno svatba – Penzion Kovárna je jasnou volbou pro každého, kdo chce prožít svatební den tradičním a přitom nezapomenutelným způsobem. V jeho blízkosti se nachází kostel Sv. Marie Troubsko, kde si můžete domluvit katolický obřad. Což samozřejmě není podmínkou, své ano si můžete říct kdekoliv a poté se do penzionu přesunout na veselku.

Atraktivní prostředí vinného sklepa

Ale proč byste měli vážit cestu do Brna a domluvit se na hostině právě v Penzionu Kovárna? Důvodů je hned několik. V prvé řadě jde o jedinečné klenuté vinné sklepy s krbem a unikátní stěnou z historických signovaných cihel. Jen málokteré prostředí se chlubí tak specifickou atmosférou!

Velmi povedeným interiérem je také jídelna s dobovými kachlovými kamny, dřevěnou podlahou a stropem. Právě zde si můžete společně se svatebčany vychutnat čtyřchodové menu. Příjemný personál zajistí vše potřebné – postará se o výzdobu i, připraví teplý i studený raut a na základě vašeho vkusu i zábavu. Co byste řekli na cimbálovou hudbu a ochutnávku vybraných moravských či světových vín?

Svatební noc v útulném apartmánu

V penzionu můžete strávit svou svatební noc, a to v některém z elegantně zařízených pokojů. K těm nejkrásnějším patří ty v zámeckém a provensálském stylu. O své soukromí se bát nemusíte, v den vaší svatby bude Penzion Kovárna uzavřen pro veřejnost.

Další informace a fotogalerii brněnských svateb, které již v penzionu proběhly, najdete na http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *