Vaše svatba v Brně: Stylové prostředí Penzionu Kovárna vás dostane

Vaše svatba v Brně: Stylové prostředí Penzionu Kovárna vás dostane

Podle statistik sice každé druhé manželství končí rozvodem, ale v posledních letech se situace o něco zlepšila. Navíc nemá smysl sledovat čísla a rušit svatbu jen proto, že se spousta vztahů rozpadne. Pokud chcete partnerství stvrdit manželským slibem, směle do toho. Vyberte si místo s jedinečnou atmosférou a užijte si svůj den D naplno. O jednom takovém víme – nachází se v Brně a zažijete zde nezapomenutelnou veselku.

Toužíte po církevním obřadu?

Brno svatba – Penzion Kovárna je jasnou volbou pro každého, kdo chce prožít svatební den tradičním a přitom nezapomenutelným způsobem. V jeho blízkosti se nachází kostel Sv. Marie Troubsko, kde si můžete domluvit katolický obřad. Což samozřejmě není podmínkou, své ano si můžete říct kdekoliv a poté se do penzionu přesunout na veselku.

Atraktivní prostředí vinného sklepa

Ale proč byste měli vážit cestu do Brna a domluvit se na hostině právě v Penzionu Kovárna? Důvodů je hned několik. V prvé řadě jde o jedinečné klenuté vinné sklepy s krbem a unikátní stěnou z historických signovaných cihel. Jen málokteré prostředí se chlubí tak specifickou atmosférou! Velmi povedeným interiérem je také jídelna s dobovými kachlovými kamny, dřevěnou podlahou a stropem. Právě zde si můžete společně se svatebčany vychutnat čtyřchodové menu. Příjemný personál zajistí vše potřebné – postará se o výzdobu i, připraví teplý i studený raut a na základě vašeho vkusu i zábavu. Co byste řekli na cimbálovou hudbu a ochutnávku vybraných moravských či světových vín?

Svatební noc v útulném apartmánu

V penzionu můžete strávit svou svatební noc, a to v některém z elegantně zařízených pokojů. K těm nejkrásnějším patří ty v zámeckém a provensálském stylu. O své soukromí se bát nemusíte, v den vaší svatby bude Penzion Kovárna uzavřen pro veřejnost. Další informace a fotogalerii brněnských svateb, které již v penzionu proběhly, najdete na http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/.

Publikováno: 20. 10. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: brno svatba | penzion kovárna brno | svatba v brně