Vánoce a rychlá kola k sobě neodmyslitelně patří

Vánoce a rychlá kola k sobě neodmyslitelně patří

Už jste dali ratolestem dopisní papír, na který Ježíškovi (respektive vám) napíší seznam dárků a dárečků, které by si letos přály najít pod stromečkem? Pokud se v té nekonečné řadě nesmyslů a prapodivných hraček, o jejichž existenci jste ještě nikdy neslyšeli, neorientujete, ale přesto chcete dětem udělat obrovskou radost, poradíme vám. Mezi nejoblíbenější dárky, kterými se zavděčíte nejen dětem, ale i sami sobě, již několik let patří auta na dálkové ovládání, neboli RC modely. Zapomeňte však na autíčka, jak je znáte ze svého dětství – dnešní RC hračky jsou silnější, rychlejší a vypadají jako reálné předlohy!

Zamilujete si je vy i vaše děti

RC modely si zamilují nejen fanoušci všeho, pod jehož kapotou se ukrývá motor, ale jednoduše každý, kdo se rád baví. Ať už se jedná o auta, motorky, lodě nebo vrtulníky na dálkové ovládání, vždy jsou zaručeny nekonečné hodiny zábavy a adrenalinu. Modely se vyrábí v různých měřítkách, při čemž platí pravidlo přímé úměry, tedy že větší model = více zábavy. Ty menší můžete bez problémů prohánět doma, s většími si vyhrajete především v terénu. Obrovské výběr modelů najdete také na internetu v e-shopu rc-rcmodely.cz.

Opravám se čas od času nevyhnete

Prodejce nabízí vysoce kvalitní RC auta, motorky, lodě a vrtulníky, ale nezapomněl ani na letadla, tanky či rakety. Kromě toho si u něj můžete objednat i náhradní díly pro modely, které vám nefungují tak, jako když jste si je před několika lety vytáhli z krabice. I hračky na dálkové ovládání se totiž opotřebovávají a čas od času je třeba jejich útroby renovovat. Pokud dispozice vašeho bydlení zběsilou jízdu nedovolují, pořiďte si autodráhu. Na rc-modely.cz jich najdete velmi mnoho. Menší pro rekreační závody amatérů a velké pro opravdový profesionální závod...

Publikováno: 22. 11. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: rakety | rc auta | rc lodě | rc modely | rc tanky | rc vrtulníky