Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Autodesk začal platit koncovým zákazníkům za upgrade AutoCADu!

Hledáte vhodný software, který by vám umožnil pokročilé 2D a 3D projektování a konstruování? Chcete-li dosáhnout perfektních výsledků a zároveň se vyhnout nepřehlednému a komplikovanému uživatelskému rozhraní některých programů, sáhněte po klasice v podobě AutoCADu. Sada, kterou vyvinula společnost Autodesk, byla poprvé vydána již v roce 1982 a v současné době je dostupná v 19. vydání (polední verze je AutoCAD 19.0 z března 2012). Aplikace nachází využití v oblasti strojírenské konstrukce, architektury a stavební projekce, terénních úprav a mapování.

AutoCAD 2013 je k mání ve 32 a 64 bitové verzi a to jak pro Windows, tak i pro Macintosh a je lokalizován do češtiny. Existuje také mobilní verze, která je založena na cloudovém řešení – AutoCAD WS.

Upgradujte na nejnovější verzi AutoCADu a dostanete peněžitý bonus

Pro koncové zákazníky, kteří si do 25.3. zakoupí upgrade na poslední verzi AutoCAD LT 2013, připravila společnost Autodesk zajímavou akci ve formě zpětného bonusu ve výši 200 €. Stačí, když do 30 dnů od nákupu (nejpozději však do 30.3) zašlete online žádost a připojíte doklad o koupi. Peníze dostanete na bankovní účet nebo šekem.