Erotická masáž nabízí odpočinek i vzrušení

Erotická masáž nabízí odpočinek i vzrušení

Vyčistit si hlavu, načerpat energii a alespoň na chvíli zapomenout na starosti běžných dní potřebuje čas od času každý z nás. Na erotické masáži se vám to podaří.

Dobře investovaný čas

Každá masáž je příjemná, ta erotická masáž je ještě příjemnější, stráveného času rozhodně nebudete litovat. Na výběr máte více typů masáží. Velmi oblíbená je nuru masáž, při které se používá opravdu velmi kluzký gel, přednost ale můžete dát i mýdlovým bublinám nebo masáži s tancem. Ať si vyberete jakýkoli typ erotické masáže, vždy o vás bude dobře postaráno a celá masáž skončí vaším vyvrcholením, samozřejmě jen pokud budete chtít. Masérka vás nejdříve pozve na společnou sprchu nebo koupel, při které z vás spadne stud i napětí a připravíte se a naladíte na následnou masáž. Pak už můžete zavřít oči a užívat si doteky masérky a nechat postupně své tělo uvolnit a zbavit napětí. Nebo nechte oči otevřené a masérku můžete sledovat při práci.

Celým tělem

Při klasické masáži používá masérka své ruce a prsty, aby uvolnila a zregenerovala svaly. Erotická masáž se liší tím, že masérka používá celé své tělo, kterým klouže po tom vašem. Nevynechá žádnou část vašeho těla, masíruje i intimní partie a tak si masáž užijete opravdu od začátku do konce. Při masáži se využijí i různé masážní oleje, emulze nebo Nuru gel, podle toho, jaký typ masáže jste si vybrali. Vše probíhá po domluvě, nejdůležitější je vaše spokojenost a tak pokud vám někde doteky vadí, stačí to masérce říct. Není problém se před samotnou masáží domluvit, jaké máte představy, je ale potřeba mít na paměti, že se jedná o erotickou masáž zakončenou vaším vyvrcholením, nikoli o sexuální služby. Obliba erotických masáží vedla také k rozšíření těchto služeb i do salónů pochybných pověstí nebo u masérek doma. Neriskujte zbytečně a spolehněte se na erotické masáže v Praze od zaběhlého masážního salónu, ve kterém se o vás masérky skvěle postarají a vy budete odcházet nabití energií a ve skvělé náladě.

Publikováno: 29. 10. 2019

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam