Vánoce se blíží. Už jste přemýšleli nad výzdobou a dekoracemi?

Vánoce se blíží. Už jste přemýšleli nad výzdobou a dekoracemi?

Na Vánoce se netěší jen děti. Dočkat se nemohou ani milovníci interiérových dekorací, kteří nejkrásnější svátky v roce považují za skvělou příležitost k tomu, jak se pořádně vyřádit. Pokud do této skupiny patříte také a rádi byste svou domácnost či zahradu vyšperkovali k nepoznání, nepřestávejte číst. Stále ještě máte relativně dost času vše promyslet a pořídit si vhodné vánoční osvětlení a dekorace. Nabídka je neuvěřitelně pestrá a ceny příjemné.

Vyberte si vlastní styl dekorací

Už jste přemýšleli nad tím, jakým způsobem letos vánoční ozdoby sladíte? Možností je víc než dost a rozhodně nemusíte zůstávat u stylu, který jste preferovali v minulých letech. Život je změna a vyberete-li si protentokrát jiný typ dekorací, vyženete zažitý stereotyp. Výzdoba má na celkovou atmosféru velký vliv a je jen na vás, v jakém duchu ji prožijete letos. K nejoblíbenějším variantám dekorací patří klasika v podobě ručně vyrobených ozdob. Mladší generace naopak preferuje elegantní minimalismus, který se vyznačuje sladěním do jedné či dvou barev. Co by však rozhodně nemělo chybět, ať už se nakonec přikloníte k libovolnému stylu? Vánoční stromeček!

Bez vánočního osvětlení to nebude ono

Jak bezpečně poznáte, že se blíží Vánoce? Večery již nejsou tak temné, protože ulice osvětluje nespočet světýlek, která lemují okenní tabule, balkonová zábradlí a venkovní lampy. A měli byste si je pořídit také – ideálně v té nejmodernější podobě. Moderní LED venkovní vánoční osvětlení je úsporné, vypadá skvěle a dlouho vydrží. Předpokladem pro venkovní použití je certifikace IP 44. Takto označené výrobky odolají dešti, sněhu i teplotním výkyvům. Sortiment venkovního osvětlení je bohatý – najdete v něm krápníky, vločky, sněhové hvězdy a další tvary. Některé dekorace mají i časovač, který výrazně usnadňuje obsluhu. A jak může vaše vánoční bydlení vypadat: Jako ukázka vám poslouží tato úžasná inspirace - vánoční výzdoba.

Publikováno: 15. 10. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: vánoční osvětlení inspirace