AXA Assistance: Recenze skvěle nastaveného cestovního pojištění

AXA Assistance: Recenze skvěle nastaveného cestovního pojištění

Chystáte-li se letošní dovolenou strávit po českých luzích a hájích, pak se bez cestovního pojištění docela dobře obejdete. Ovšem v případě, že hranice přeci jen překročíte, byste význam tohoto produktu rozhodně neměli podceňovat. Co je dobré o cestovním pojištění vědět a proč mezi nejlepší produkty patří AXA Assistance cestovní pojištění? Spoléhat se v zahraničí na štěstí a snažit se ušetřit pár korun je hloupé a naivní. Cestovní pojištění by naopak při cestě za hranice mělo být naprostou samozřejmostí - a navíc přizpůsobeno konkrétním aktivitám a účelu cesty. Rozhodnete-li se spoléhat na pojištění k některé z karet, důkladně prověřte, zda zahrnuje vše potřebné. Většinou se setkáte s množstvím výluk a omezení, což vás může při řešení pojistné události nepříjemně zaskočit. AXA Assistance cestovní pojištění je váš partner na cestách Z komplikovaného administrativního procesu nemusíte mít strach, neboť cestovní pojištění patří k nejjednodušším druhům pojištění vůbec a snadno ho uzavřete i z pohodlí domova přes internet. Na webových stránkách se dozvíte přesnou cenu, konkrétní podmínky, výluky atd. Pojišťovny navíc při sjednání pojištění online obvykle nabízí atraktivní slevy. Než do zahraničí vyrazíte, informujte se o situaci v dané zemi a snažte se připravit na nestandardní situace. Spoustu důležitých informací najdete na stránkách ministerstva zahraničních věcí.

Non-stop asistence

Sjednáte-li si kvalitní cestovní pojištění, budete mít kdykoliv k dispozici takzvanou asistenční službu. Zkušený operátor na lince s vámi v případě potřeby prokonzultuje problém, poradí vám jak vzniklou situaci řešit a bude-li to zapotřebí, provede konkrétní kroky. Asistenční služba vám přijde vhod například v momentě. kdy se vy nebo někdo z vašich blízkých poradíte a budete potřebovat rychlou instruktáž či nasměrování do nejbližšího smluvního zdravotnického zařízení. Asistenční služba zároveň dohlédne na průběh léčby a samozřejmě se řídí veškeré formality. Budete-li během dovolené platit za ošetření, pobyt ve zdravotnickém zařízení nebo za léky, nezapomeňte si vyžádat lékařské zprávy a účty. Budete je potřebovat pro uplatnění škody. Nikdy však nepodepisujte dokumenty, kterým nerozumíte - asistenční služba se postará o tlumočení. Asistenční služba se vám hodí pomyslné záchranné lano také v případě ztráty zavazadel nebo při odcizení dokladů. Jinými slovy vždy, když se v zahraničí dostanete do úzkých.

Cestovní pojištění od AXA Assistance

Nabízí však otázka, na které cestovní pojištění vsadit - nabídka je pestrá a většina produktů vypadá na první pohled “stejně”. Právě proto spousta turistů hledí na nejnižší cenu a již neřeší důležité podmínky, které mohou v kritické situaci rozhodovat o průběhu řešení. K nejlépe hodnoceným pojistným produktům patří cestovní pojištění od AXA Assistance. AXA Assistance nabízí profesionální asistenční službu, která je klientům k dispozici 24 hodin denně a díky široké sítí poboček lze o pomoc zažádat kdekoliv na světě. V rámci AXA Assistance si můžete vybrat ze tří základních variant - balíčku Reference s pojištěním léčebných výloh ve výši 2 500 000 Kč, balíčku Komfort s pojištěním léčebných výloh ve výši 5 000 000 Kč a balíčku Excelent s neomezeným pojištěním léčebných výloh. I základní varianta zahrnuje krytí běžných sportů a samozřejmě si lze připojistit i adrenalinové a extrémní sporty. V rámci pojištění zavazadel je kryto také sportovní vybavení a v bohaté nabídce připojištění najdete například ochranu v případě projevu chronického onemocnění, pojištění storna zájezdu, rozšíření limitů pojištění dítěte a další výhody.

Sjednejte si AXA Assistance cestovní pojištění a získejte velkou slevu

AXA Assistance umožňuje komfortní sjednání pojištění online, které vám zabere jen několik minut času. Vyplnění přehledného formuláře je intuitivní a jednoduché. Nyní můžete produkt uzavřít s dočasnou slevou ve výši 20 %. Bližší informace najdete na www.axa-assistance.cz.

Publikováno: 16. 07. 2018

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: cestovní pojištění axa assistance