Půjčka.TV - recenze ryché SMS půjčky

Půjčka.TV - recenze ryché SMS půjčky

Řešíte drobné finanční problémy a nemůžete čekat, až vám na účet dorazí výplata? Pokud si vystačíte s menší částkou, neztrácejte čas v bance a zbytečně se nezadlužujte. Na nebankovním trhu je nespočet malých půjček, které jsou k překlenutí období před výplatou jako stvořené. Patří mazi ne také Půjčka TV, která se těší dobrému renomé. Můžete díky ní získat až 4 900 Kč na dobu od 7 do 28 dní. Zajímá vás, co proto musíte udělat.

SMS půjčka.tv je JEDNODUCHÁ a TRANSPARENTNÍ

SMS Půjčka TV je koncipována tak, aby bylo její vyřízení co nejjednodušší. Nečeká vás žádné nepříjemné a zdlouhavé papírování a navíc nebudete muset nikam chodit. Vše zvládnete pěkně z pohodlí domova a to prostřednictvím počítače nebo jiného libovolného zařízení s přístupem na internet. Proces vyřízení spočívá ve třech jednoduchých krocích:
  • registrace
  • schválení
  • potvrzení
V rámci registrace zadáte jen několik nezbytných údajů a následně přepošlete 1 Kč na účet poskytovatele půjčky. Jde o bezpečnostní opatření, v rámci kterého dojde k potvrzení vámi zadaných údajů. V případě každé další žádosti již tento krok podstupovat nebudete.
Nikdo vám nenaúčtuje nic, o čem byste předem nevěděli!
Po úspěšné registraci se přihlásíte do administračního rozhraní, kde nastavíte požadované parametry půjčky. Na posuvníku zvolíte částku od 1000 Kč do 4999 Kč a dobu splatnosti 7 až 28 dní (pozor, pokud půjčku nestihnete splatit, můžete zažádat o prodloužení a to až 3 x). Vše je naprosto transparentní a přehledný kalkulátor vám zobrazí celkovou splatnou částku. Peníze vám dorazí na účet do 60 minut od schválení požadavku, samozřejmě v závislosti na rychlosti vaší banky. TV půjčka ihned nás zaujala rychlostí, dostupností a především tím, že nic neskrývá. Na www.pujcka.tv najdete tabulku s poplatky za jednotlivé varianty zápůjček a nikdo vás nebude tahat za nos. TV půjčka před výplatou představuje skvělé řešení pro každého, kdo se nechce zadlužovat a komplikovat si život složitým a časově náročným papírováním.

Publikováno: 19. 04. 2014

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: půjčka tv | sms pujcka.tv | tv půjčka | www.pujcka.tv