Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Vánoční dárky pro velké malé děti

Také už (pro jistotu) s předstihem přemýšlíte, co nadělíte svému partnerovi k Ježíšku? Říká se, že udělat radost ženě je mnohem složitější, a že mužům udělá radost i ledajaká blbost. Pravda je někde uprostřed a kolikrát mají i ženy, jindy tak kreativní bytosti, s výběrem vhodného dárku potíže. Nemusíte však zoufat, rozhodli jsme se vám přinést pár zajímavých tipů, se kterými určitě nešlápnete vedle. Pozor, následující řádky jistě ocení i pánové, kteří marně tápou, jak se k Vánocům zavděčit svému nadřízenému, případně chtějí udělat radost některému (či všem) z kamarádů.

Neměli bychom zapomínat, že i muži v nejlepších letech jsou stále tak trochu děti. Ocení proto nejen ryze praktické vánoční dárky, ale i hračky a hračičky, které jim pomohou zahnat nudu. Opět jsme zavítali do internetového dárkovnictví (znáte lepší označení pro obchod, kde se to dárky jen hemží?) Dárkyla.cz. E-shop nabízí obrovský sortiment dárků pro celou rodinu a na své si přijdou nejen ženy, které hledají ideální dárky pro muže, ale i chlapi, kteří (zpravidla na poslední chvíli) shání stylové dárky pro ženy. Vraťme se však k dárkům pro muže.

Viděli jste už muže bez pera?

Víc než dobrou volbou je některé z mnoha kuličkových per. Vždyť jsou to právě muži, kteří musí (či mají potřebu?) stále něco podepisovat a pero Parker jim proto zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Alternativou může být kuličkové pero KIEV s krystalem Swarovski na klipu nebo dárkové sady BALMAIN či ORIENT-EXPRESS. Konečný verdikt je jen na vás…

Pokud váš partner/milenec/šéf/kamarád nepatří mezi psavce, stále je zde více než 40 000 dárků skladem, které jsou expedovaný do druhého dne. Mimochodem, při objednávce nad 1 500,- neplatíte poštovné. Tak veselé Vánoce!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *