Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Vánoční dárky pro velké malé děti

Také už (pro jistotu) s předstihem přemýšlíte, co nadělíte svému partnerovi k Ježíšku? Říká se, že udělat radost ženě je mnohem složitější, a že mužům udělá radost i ledajaká blbost. Pravda je někde uprostřed a kolikrát mají i ženy, jindy tak kreativní bytosti, s výběrem vhodného dárku potíže. Nemusíte však zoufat, rozhodli jsme se vám přinést pár zajímavých tipů, se kterými určitě nešlápnete vedle. Pozor, následující řádky jistě ocení i pánové, kteří marně tápou, jak se k Vánocům zavděčit svému nadřízenému, případně chtějí udělat radost některému (či všem) z kamarádů.

Neměli bychom zapomínat, že i muži v nejlepších letech jsou stále tak trochu děti. Ocení proto nejen ryze praktické vánoční dárky, ale i hračky a hračičky, které jim pomohou zahnat nudu. Opět jsme zavítali do internetového dárkovnictví (znáte lepší označení pro obchod, kde se to dárky jen hemží?) Dárkyla.cz. E-shop nabízí obrovský sortiment dárků pro celou rodinu a na své si přijdou nejen ženy, které hledají ideální dárky pro muže, ale i chlapi, kteří (zpravidla na poslední chvíli) shání stylové dárky pro ženy. Vraťme se však k dárkům pro muže.

Viděli jste už muže bez pera?

Víc než dobrou volbou je některé z mnoha kuličkových per. Vždyť jsou to právě muži, kteří musí (či mají potřebu?) stále něco podepisovat a pero Parker jim proto zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Alternativou může být kuličkové pero KIEV s krystalem Swarovski na klipu nebo dárkové sady BALMAIN či ORIENT-EXPRESS. Konečný verdikt je jen na vás…

Pokud váš partner/milenec/šéf/kamarád nepatří mezi psavce, stále je zde více než 40 000 dárků skladem, které jsou expedovaný do druhého dne. Mimochodem, při objednávce nad 1 500,- neplatíte poštovné. Tak veselé Vánoce!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *