Reklama

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Sport

Golf už dávno nehraje jen elita. Zařaďte se mezi šedesát milionů hráčů i vy!

Dali jste si předsevzetí, že letos vyzkoušíte novou aktivitu, která by se mohla stát vašim koníčkem? Máte-li rádi pobyt na čerstvém vzduchu a zároveň hledáte sport, u kterého se příliš nezapotíte, vyzkoušejte golf. Ten byl sice v minulosti považován za hru pro elitu a nejbohatší vrstvu, ale v poslední době získává na popularitě i mezi „obyčejnými“ lidmi. Podle odhadů se golfu věnuje kolem šedesáti milionů lidé na celém světě, což ho řadí na druhé místo v žebříčku podle počtu hráčů.

Nejdřív je trénink a potom ženy a show

Vydat se golfové hřiště bez znalosti základních pojmů a technik však není zcela ideální. Předtím, než se vžijete do role Tigera Woodse, se zaměřte na teorii. Světem golfových jamek vás může provést golfovy-magazin.cz, který je nabitý informacemi pro amatéry i profesionální hráče. Pokud vám nic neříkají výrazy jako „mallet patr“ nebo „rough“, nezapomeňte si pročíst slovníček pojmů. Jakmile vstřebáte termíny a pročtete všechny důležité články v magazínové části, můžete se poohlédnout po vhodném golfovém hřišti. Najdete zde nejen tuzemské greeny, ale i golfová hřiště v zahraničí.

Zahrajte si golf na druhé straně světa

Neméně zajímavé jsou i golfové zájezdy. Chcete-li si svůj oblíbený sport zahrát v exotických destinacích jako je Kuba Srí Lanka nebo Bali, nezapomeňte prozkoumat aktuální nabídku na holidaygolf.cz.

Sbírejte informace a postavte si tréninkový plán

Pokud vás tento elegantní sport okouzlí natolik, že se rozhodnete v hraní pokračovat, pravděpodobně budete chtít sledovat své výsledky. K tomu vám skvěle poslouží aplikace Golfové statistiky, které je součástí zmiňovaného magazínu golfovy-magazin.cz. Umožní vám evidovat a následně analyzovat výsledky a sledovat základní i detailní aspekty vaší hry, na základě kterých si můžete vytvořit efektivní tréninkový plán. Statistiky jsou zcela zdarma a jediné, čím musíte projít, je jednoduchá registrace.