Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Golf už dávno nehraje jen elita. Zařaďte se mezi šedesát milionů hráčů i vy!

Dali jste si předsevzetí, že letos vyzkoušíte novou aktivitu, která by se mohla stát vašim koníčkem? Máte-li rádi pobyt na čerstvém vzduchu a zároveň hledáte sport, u kterého se příliš nezapotíte, vyzkoušejte golf. Ten byl sice v minulosti považován za hru pro elitu a nejbohatší vrstvu, ale v poslední době získává na popularitě i mezi „obyčejnými“ lidmi. Podle odhadů se golfu věnuje kolem šedesáti milionů lidé na celém světě, což ho řadí na druhé místo v žebříčku podle počtu hráčů.

Nejdřív je trénink a potom ženy a show

Vydat se golfové hřiště bez znalosti základních pojmů a technik však není zcela ideální. Předtím, než se vžijete do role Tigera Woodse, se zaměřte na teorii. Světem golfových jamek vás může provést golfovy-magazin.cz, který je nabitý informacemi pro amatéry i profesionální hráče. Pokud vám nic neříkají výrazy jako „mallet patr“ nebo „rough“, nezapomeňte si pročíst slovníček pojmů. Jakmile vstřebáte termíny a pročtete všechny důležité články v magazínové části, můžete se poohlédnout po vhodném golfovém hřišti. Najdete zde nejen tuzemské greeny, ale i golfová hřiště v zahraničí.

Zahrajte si golf na druhé straně světa

Neméně zajímavé jsou i golfové zájezdy. Chcete-li si svůj oblíbený sport zahrát v exotických destinacích jako je Kuba Srí Lanka nebo Bali, nezapomeňte prozkoumat aktuální nabídku na holidaygolf.cz.

Sbírejte informace a postavte si tréninkový plán

Pokud vás tento elegantní sport okouzlí natolik, že se rozhodnete v hraní pokračovat, pravděpodobně budete chtít sledovat své výsledky. K tomu vám skvěle poslouží aplikace Golfové statistiky, které je součástí zmiňovaného magazínu golfovy-magazin.cz. Umožní vám evidovat a následně analyzovat výsledky a sledovat základní i detailní aspekty vaší hry, na základě kterých si můžete vytvořit efektivní tréninkový plán. Statistiky jsou zcela zdarma a jediné, čím musíte projít, je jednoduchá registrace.