Proč rezervovat letní dovolenou v zimě? Ušetříte více než za last minute!

Proč rezervovat letní dovolenou v zimě? Ušetříte více než za last minute!

Máte za to, že je na výběr letní dovolené příliš brzy? Pokud jste si doposud mysleli, že na nejvýhodnější nabídky narazíte těsně před termínem a orientovali jste se na last minute, máme pro vás příjemné překvapení. Stejně dobře totiž ušetříte i v případě, že si dovolenou rezervujete v předstihu. Díky takzvaným first minute zájezdům (doslova zájezdy na „první chvíli“) můžete dovolenkovat za skvělou cenu!

Dovolená na první chvíli

First minute dovolené jsou populární především v anglosaských zemích a slevy za včasný nákup jdou do desítek procent. Důvod, proč cestovní kanceláře nabízí i tyto formy zájezdů, je prostý. Snaží se maximálně naplnit kapacity již předem, čímž sníží riziko velkých storno poplatků a ztrát v případě nevyprodaných nasmlouvaných kapacit. Za nízkou cenu však nemusíte hledat nějaké „háčky“ - klientům, kteří si rezervují zájezdy v předstihu, se dostane plnohodnotný servis stejně jako v řádném termínu. Mezi další výhody patří velmi nízké zálohy a samozřejmě i obrovský výběr destinací a ubytování. Rozhodnete-li se naopak pro last minute, budete se muset spokojit se značně omezeným výběrem a výsledná úspora nebude o nic větší.

Lignano - ideální destinace pro rodinu s dětmi

Otázkou tedy je, kam se v létě vydat a abychom vám výběr usnadnili, našli jsme pro vás bezkonkurenční nabídku. Pro rodinnou dovolenou s dětmi je jako stvořené italské městečko Lignano, které patří mezi nejoblíbenější severoitalská přímořská letoviska vůbec. lignano2Dovolená v Itálii neztratila na atraktivitě ani po letech a je to právě Lignano, která vás doslova uchvátí nevšední atmosférou. Je jen na vás, jestli se rozhodnete pro ubytování v klidné části města lemované vilkami a zelení, nebo naopak upřednostníte rušnější centrum. V každém případě se připravte na pořádnou porci relaxace a zábavy – v Lignanu totiž nechybí aquapark, zoo, bary, kavárny, diskotéky a další atrakce. Vzhledem k tomu, že se Lignano nachází jen cca 600 km (tedy 7 – 8 hodin cesty autem) od českých hranic, je pro dovolenou s dětmi jako stvořené. Proč za upravenými plážemi s pozvolným přístupem do moře cestovat několik dní, když je perfektní místo co by kamenem dohodil?

S CK Italieonline do Itálie za hubičku

Mezi renomované cestovky, v jejíž nabídce nechybí ani Itálie first minute, patří CK Italieonline s.r.o. Rezervujete si u specialisty, který je na trhu 17 let, dovolenou s až 42 % slevou, zaplaťte zálohu ve výši pouhých 2000 Kč a zbytek doplaťte až 30 dní před odjezdem. Není na co čekat, dovolená v předstihu se zkrátka vyplatí!