Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Věnujte svým zákazníkům mobilní aplikaci. Odmění se vám loajalitou!

Mobilní aplikace zažívají boom. Majitelé chytrých telefonů stahují o sto šest a i vám možná blýsklo hlavou, proč je většina skvělých „appek“ zcela zdarma. Důvod je prostý, z důmyslně navržené mobilní aplikace těží obě strany. Uživatel něco získá zdarma a za to se odmění nákupem či zachováním loajality. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích!

Efektivní mobilní aplikace v praxi

Praktický příklad hovoří za vše. Vývoj aplikace pro Android / iOS / Windows Phone je zajímavý třeba pro obchodní řetězec. Nechá si naprogramovat online kuchařku a dá zákazníkům k dispozici stovky chutných receptů. Mimo to bude zákazníky informovat o atraktivních slevových akcích. Ti samozřejmě v daném obchodním řetězci nakoupí – proč taky ne, když si do smartphonu zdarma stáhli skvělou aplikaci…

Mohli bychom pokračovat velmi dlouho. Programování pro Android, iOS a Windows Phone je skvělý byznys. Firmy si nechávají vytvářet rezervační systémy, virtuální galerie zboží a další mobilní aplikace, které uživatelům usnadňují nákup a zvyšují konverzní poměr.

Předpoklady úspěšné mobilní aplikace

Má-li mít vývoj mobilní aplikace smysl, musí být přehledná, čitelná a jednoduchá. Záleží na grafickém kabátku i na intuitivním uživatelském rozhraní. Programování proto předchází analýza potřeba konkurence. Vývojáři musí mít přesné informace o zákaznících – kdo, kdy a kde bude aplikaci používat.

Komu svěřit vývoj?

Schopný vývojář musí ovládat nejnovější technologie a využít potenciál mobilních zařízení. Zároveň je vhodné, aby vám zajistil správu a případné aktualizace či průběžný vývoj aplikace.

Chcete-li stoprocentní výsledek, spojte se profesionály z Pixelfield s.r.o., pro které je tvorba aplikací pro Android, iOS a Windows Phone každodenní rutinou. Reference a další informace najdete na pixelfield.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • To je podle mého pravda, když dnes někdo nabídne něco navíc, mile se odliší od většiny z konkurence a zákazníci to ocení.