Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Věnujte svým zákazníkům mobilní aplikaci. Odmění se vám loajalitou!

Mobilní aplikace zažívají boom. Majitelé chytrých telefonů stahují o sto šest a i vám možná blýsklo hlavou, proč je většina skvělých „appek“ zcela zdarma. Důvod je prostý, z důmyslně navržené mobilní aplikace těží obě strany. Uživatel něco získá zdarma a za to se odmění nákupem či zachováním loajality. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích!

Efektivní mobilní aplikace v praxi

Praktický příklad hovoří za vše. Vývoj aplikace pro Android / iOS / Windows Phone je zajímavý třeba pro obchodní řetězec. Nechá si naprogramovat online kuchařku a dá zákazníkům k dispozici stovky chutných receptů. Mimo to bude zákazníky informovat o atraktivních slevových akcích. Ti samozřejmě v daném obchodním řetězci nakoupí – proč taky ne, když si do smartphonu zdarma stáhli skvělou aplikaci…

Mohli bychom pokračovat velmi dlouho. Programování pro Android, iOS a Windows Phone je skvělý byznys. Firmy si nechávají vytvářet rezervační systémy, virtuální galerie zboží a další mobilní aplikace, které uživatelům usnadňují nákup a zvyšují konverzní poměr.

Předpoklady úspěšné mobilní aplikace

Má-li mít vývoj mobilní aplikace smysl, musí být přehledná, čitelná a jednoduchá. Záleží na grafickém kabátku i na intuitivním uživatelském rozhraní. Programování proto předchází analýza potřeba konkurence. Vývojáři musí mít přesné informace o zákaznících – kdo, kdy a kde bude aplikaci používat.

Komu svěřit vývoj?

Schopný vývojář musí ovládat nejnovější technologie a využít potenciál mobilních zařízení. Zároveň je vhodné, aby vám zajistil správu a případné aktualizace či průběžný vývoj aplikace.

Chcete-li stoprocentní výsledek, spojte se profesionály z Pixelfield s.r.o., pro které je tvorba aplikací pro Android, iOS a Windows Phone každodenní rutinou. Reference a další informace najdete na pixelfield.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • To je podle mého pravda, když dnes někdo nabídne něco navíc, mile se odliší od většiny z konkurence a zákazníci to ocení.