VEZEKO - špičkové přívěsné vozíky made in Czech republic

VEZEKO - špičkové přívěsné vozíky made in Czech republic

Pokud čas od času potřebujete přepravit něco, co se vám nevleze do vozu, pravděpodobně jste v půjčovně přívěsných vozíků „pečení vaření“. Ale nepůjčujete si vozík až příliš často na to, aby se vám vyplatilo pořízení vlastního? A pokud v půjčovně nemají vozíky, které vyhovují vašim požadavkům, máte hned další důvod. Hodil by se vám přívěsný vozík upravený na míru? V tom případě se obraťte na VEZEKO – českého výrobce, který je na trhu již od roku 1996.

Nejnižší cenu nenajdete, ale prvotřídní kvalitu ano

VEZEKO jsme si nevybrali náhodou. Chcete-li, aby vám přívěsný vozík sloužil opravdu dlouho, vyhněte se nekvalitním vozíkům v hobby marketech. VEZEKO sice nenabízí nejnižší cenu, ale zato přistupuje k výrobě poctivě a klade důraz praktické detaily. Vozík na auto si můžete prohlédnout, vyzkoušet, rezervovat i koupit u více než 20 prodejců po celé České republice i na Slovensku.

Běžné i opravdu speciální vozíky

Nabídka přívěsných vozíků je velmi rozsáhlá a najdete v ní běžné typy, ale také velmi specifické modely, na které jinde nenarazíte. V kategorii přívěsů do 3,5 t nechybí vozíky pro dům a zahradu, sklopné a skříňové přívěsy, přívěsy pro přepravu automobilů a motocyklů, přívěsy se spouštěcí nebo naklápěcí plochou, přívěsy pro přepravu zvířat a další typy. Portfolio čítá také speciální modely jako jsou přívěsy pro včelaře, točny, přepravníky bazénů, ale také přepravníky letadel. vozík za auto

Nechte si přívěs upravit na míru

Shrnuto a podtrženo, ať už potřebujete přepravit stavební materiál, sekačku nebo třeba menší letadlo, u VEZEKO stoprocentně seženete ten správný přívěs. A když nebude v základní nabídce, nevadí. V úvodu jsme zmínili o řešení na míru, které je pro zkušené konstruktéry hračkou. VEZEKO se zabývá také výrobou atypických vozíků a přívěsů. Vzhledem k letitým zkušenostem je připravena dostát takřka jakýmkoliv požadavkům. Chcete se dozvědět více? Zamiřte na www.vezeko.cz, kde si můžete prohlédnout aktuální nabídku přívěsných vozíků a přečíst si o nich všechny důležité informace.

Publikováno: 11. 01. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: přívěsné vozíky vezeko | vozík za auto