Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Online magazíny, které si zamilujete

Venku padají trakaře, vy máte dlouhou chvíli, Facebook už vás nebaví a v televizi nic kloudného nahraje? Pokud se chcete pobavit a načerpat spoustu zajímavých informací, začtěte se do těchto magazínů. Vybrali jsme pro vás tři zajímavé internetové projekty, díky kterým alespoň na chvíli zapomenete na všední starosti a rozšíříte si rozhled.

Vyšperkujte si svůj domov i zahradu

Bydlet musíme všichni, tak proč si svůj domov nezútulnit? Nový magazín o bydlení a zahradě 4bydleni.cz se sice ve vodách internetu příliš neohřál, ale již nyní v něm najdete několik článků souvisejících s jarní údržbou zahrady. Můžete se těšit na praktické tipy a návody, díky kterým se vám bude na zahrádce pracovat zase o něco lépe a ušetříte spoustu času, nervů i peněz.

Pro muže, kteří mají styl

Dámy prominou, ale druhé místo patří stylovým mužům. To samozřejmě neznamená, že si magazín pro muže MužskýStyl.cz nenajde ani fanynky mezi dámským publikem, nicméně témata jako krásné ženy a sex, technika nebo auto-moto zaujmou především čtenáře z řad mužů. Ale tím plejáda čtivých článků v pánském magazínu teprve začíná. Dozvíte se, jak přestat kouřit, nespálit se při koupi nového bytu nebo třeba to, kde vám opraví porouchaný iPhone za nejnižší cenu. MužskýStyl.cz je zkrátka lifestylový magazín, který vám každý den nabídne pořádnou porci čtiva, od kterého se jen tak neodtrhnete.

Buďte tou nejlepší maminkou

A na závěr něco pro maminky a to jak pro ty zkušené, kterým doma pobíhá několik odrostlejších capartů, tak pro těhulky, které svého prvního potomka teprve nosí v bříšku. SprávnáMamča.cz je nový magazín pro maminky, které svou úlohu berou vážně. Redakce nešetří tipy týkající se zdraví, rad ohledně správného vývoje dětí či domácího rozpočtu, který je v době rodičovské dovolené poněkud napjatý. U některých článků se navíc královský pobavíte, třeba u miminek, která nosí tatínkův oblek…

Tak co vy na to? Dáte si říct a začtete se? Přidejte si weby do své rss čtečky a neunikne vám žádná novinka!