Vodní filtry na pitnou vodu se hodí domů i do firmy

Vodní filtry na pitnou vodu se hodí domů i do firmy

Pitný režim bychom neměli zanedbávat doma, ale ani v práci. Pokud jste doposud používali kohoutkovou vodu, v podstatě jste jednali v souladu se zdravím. Kohoutková voda je kvalitní a navíc ekonomická. Jenomže uznejte sami, že si důležitý klient nebo obchodní partner zřejmě pomyslí své, když mu nabídnete „obyčejnou“ vodu z kohoutku. A nadšení zřejmě nebudou ani zaměstnanci, kterým kohoutková přes nos příliš neleze. Řešení je naštěstí prosté a velmi elegantní. Vlastně se trochu divíme, že ho ještě nemáte. Instalujte na baterii filtr na vodu a máte po problému.

Proč jsou filtry na čištění vody tak oblíbené?

Filtry na vodu se v posledních letech zabydlely v běžných domácnostech, ale stejně tak se dostávají také do kanceláří a pracovišť firem. Filtrem svému okolí ukážete, že vám není pitný režim lhostejný a záleží vám na kvalitě podávané vody. Proflitrovanou vodou nikdo nepohrdne – je totiž bez zápachu, chloru – připravena k okamžité konzumaci. Filtry zachycují nečistoty do velikosti 0,5 mikronu.

Profiltrovaná voda je nejen kvalitnější, ale také levnější než balená

S filtrem na vodu navíc začnete šetřit a vyhnete se nutnosti neustálého doplňování balené vody, která není tak kvalitní a navíc mnohonásobně dražší. Filtr je schopen vyčistit cca 7 600 litrů vody a cena 1 l začíná na 0,35 Kč (při maximálním využití filtru, včetně vodného a stočného).

Nejlepší vodní filtry na pitnou vodu vyrábí 3M

A o kterých filtrech na vodu je řeč? O těch, které dodává společnost FONTANA WATERCOOLERS. Osvědčená filtrace vody, kterou vyrábí světoznámá firma 3M, lze instalovat na téměř libovolnou baterii a její další devizou je prevence proti usazování vodního kamene. Samozřejmostí jsou nezbytné atesty udělené zdravotním ústavem a díky možnosti pronájmu ALL-IN se nebudete muset starat o instalaci a pravidelnou výměnu filtru. Na společnost FONTANA WATERCOOLERS se můžete obrátit i v případě výdejníků pramenité vody (do kanceláří jako stvořené) či nápojových automatů a kávovarů. Výdejník vody vám kdykoliv poskytne pramenitou vodu o ideální teplotě 5°C nebo horkou vodu o teplotě 95°C, která je ideální pro přípravu kávy nebo polévky. Chcete se dozvědět více? Perfektní vodu najdete na www.fontana.cz. Ať vám chutná!