Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Vodní filtry na pitnou vodu se hodí domů i do firmy

Pitný režim bychom neměli zanedbávat doma, ale ani v práci. Pokud jste doposud používali kohoutkovou vodu, v podstatě jste jednali v souladu se zdravím. Kohoutková voda je kvalitní a navíc ekonomická. Jenomže uznejte sami, že si důležitý klient nebo obchodní partner zřejmě pomyslí své, když mu nabídnete „obyčejnou“ vodu z kohoutku. A nadšení zřejmě nebudou ani zaměstnanci, kterým kohoutková přes nos příliš neleze. Řešení je naštěstí prosté a velmi elegantní. Vlastně se trochu divíme, že ho ještě nemáte. Instalujte na baterii filtr na vodu a máte po problému.

Proč jsou filtry na čištění vody tak oblíbené?

Filtry na vodu se v posledních letech zabydlely v běžných domácnostech, ale stejně tak se dostávají také do kanceláří a pracovišť firem. Filtrem svému okolí ukážete, že vám není pitný režim lhostejný a záleží vám na kvalitě podávané vody. Proflitrovanou vodou nikdo nepohrdne – je totiž bez zápachu, chloru – připravena k okamžité konzumaci. Filtry zachycují nečistoty do velikosti 0,5 mikronu.

Profiltrovaná voda je nejen kvalitnější, ale také levnější než balená

S filtrem na vodu navíc začnete šetřit a vyhnete se nutnosti neustálého doplňování balené vody, která není tak kvalitní a navíc mnohonásobně dražší. Filtr je schopen vyčistit cca 7 600 litrů vody a cena 1 l začíná na 0,35 Kč (při maximálním využití filtru, včetně vodného a stočného).

Nejlepší vodní filtry na pitnou vodu vyrábí 3M

A o kterých filtrech na vodu je řeč? O těch, které dodává společnost FONTANA WATERCOOLERS. Osvědčená filtrace vody, kterou vyrábí světoznámá firma 3M, lze instalovat na téměř libovolnou baterii a její další devizou je prevence proti usazování vodního kamene. Samozřejmostí jsou nezbytné atesty udělené zdravotním ústavem a díky možnosti pronájmu ALL-IN se nebudete muset starat o instalaci a pravidelnou výměnu filtru.

Na společnost FONTANA WATERCOOLERS se můžete obrátit i v případě výdejníků pramenité vody (do kanceláří jako stvořené) či nápojových automatů a kávovarů. Výdejník vody vám kdykoliv poskytne pramenitou vodu o ideální teplotě 5°C nebo horkou vodu o teplotě 95°C, která je ideální pro přípravu kávy nebo polévky. Chcete se dozvědět více? Perfektní vodu najdete na www.fontana.cz. Ať vám chutná!