Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Levné vysokozdvižné vozíky: Kde je seženete?

Pořízení vysokozdvižného vozíku je finančně náročná záležitost. Chcete-li za něj ušetřit, ale nikoliv na úkor kvality techniky, obraťte se na specializovaného prodejce použité manipulační techniky. Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. se v oboru pohybuje přes 15 let a patří k předním evropským prodejcům. Disponuje dvěma prodejními sklady (Praha a Červená Voda), kde drží skladem zhruba 800 strojů.

Kvalitní bazarové VZV ve vynikajícím stavu

Nabídka čítá vysokozdvižné vozíky renomovaných světových výrobců, jako jsou Linde, Jungheinrich, Toyota, Nissan, BT, Still, Komatsu a Hyster. Prodejce nabízí klasické typy VZV určené do provozu v halách, ale také terénní varianty s pohonem 4×4. Sortiment zároveň zahrnuje i další skladovou techniku v podobě nízkozdvižných vozíků, retraků, ručně vedených paletových vozíků, zakladačů a dalších strojů. Nechybí ani teleskopické manipulátory pro využití ve stavebnictví, zemědělství a při manipulaci s břemeny v terénu. Na své si přijdou příznivci všech obvyklých pohonů (LPG, elektřina, diesel).

Kompletní nabídka vysokozdvižných vozíků je k dispozici na webových stránkách. S vyhledáváním vhodnému typu vám pomůže funkce filtrování a v případě potřeby vždy ochotně poradí kvalifikovaná zákaznická podpora. VZV si samozřejmě lze prohlédnout také osobně v showroomu a vyzkoušet. Nenajdete-li v nabídce odpovídající zařízení, personál výkupního oddělení ho pro vás vyhledá.

Prodej náhradních dílů a servis

Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY prodává výhradně repasované použité VZV v kompletně novém laku. Veškerá technika je v prvotřídním stavu a její velkou výhodou je nízká cena. Zákazníci mají navíc možnost financování prostřednictvím úvěru nebo leasingu. Prodejce zajišťuje také rychlou dopravu, kompletní servis a prodej náhradních dílů a běžného spotřebního materiálu (pneumatiky, kabinové dveře, vidle…) a přídavného zařízení (jeřábová ramena, otočná zařízení…).

Pokud vás bazar vysokozdvižných vozíků zaujal, pokračujte na www.vzv.cz a vyberte si.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.