Levné vysokozdvižné vozíky: Kde je seženete?

Levné vysokozdvižné vozíky: Kde je seženete?

Pořízení vysokozdvižného vozíku je finančně náročná záležitost. Chcete-li za něj ušetřit, ale nikoliv na úkor kvality techniky, obraťte se na specializovaného prodejce použité manipulační techniky. Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. se v oboru pohybuje přes 15 let a patří k předním evropským prodejcům. Disponuje dvěma prodejními sklady (Praha a Červená Voda), kde drží skladem zhruba 800 strojů.

Kvalitní bazarové VZV ve vynikajícím stavu

Nabídka čítá vysokozdvižné vozíky renomovaných světových výrobců, jako jsou Linde, Jungheinrich, Toyota, Nissan, BT, Still, Komatsu a Hyster. Prodejce nabízí klasické typy VZV určené do provozu v halách, ale také terénní varianty s pohonem 4×4. Sortiment zároveň zahrnuje i další skladovou techniku v podobě nízkozdvižných vozíků, retraků, ručně vedených paletových vozíků, zakladačů a dalších strojů. Nechybí ani teleskopické manipulátory pro využití ve stavebnictví, zemědělství a při manipulaci s břemeny v terénu. Na své si přijdou příznivci všech obvyklých pohonů (LPG, elektřina, diesel). Kompletní nabídka vysokozdvižných vozíků je k dispozici na webových stránkách. S vyhledáváním vhodnému typu vám pomůže funkce filtrování a v případě potřeby vždy ochotně poradí kvalifikovaná zákaznická podpora. VZV si samozřejmě lze prohlédnout také osobně v showroomu a vyzkoušet. Nenajdete-li v nabídce odpovídající zařízení, personál výkupního oddělení ho pro vás vyhledá.

Prodej náhradních dílů a servis

Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY prodává výhradně repasované použité VZV v kompletně novém laku. Veškerá technika je v prvotřídním stavu a její velkou výhodou je nízká cena. Zákazníci mají navíc možnost financování prostřednictvím úvěru nebo leasingu. Prodejce zajišťuje také rychlou dopravu, kompletní servis a prodej náhradních dílů a běžného spotřebního materiálu (pneumatiky, kabinové dveře, vidle...) a přídavného zařízení (jeřábová ramena, otočná zařízení...). Pokud vás bazar vysokozdvižných vozíků zaujal, pokračujte na www.vzv.cz a vyberte si.

Publikováno: 08. 06. 2017

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: vzv bazar | vzv levně