Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Vybíráme tašku na notebook: Na co si dát pozor a kde nakupovat?

V poslední dekádě se poměr stolních počítačů a notebooků přehoupl ve prospěch přenosných zařízení. Důvodem byla stále větší potřeba po mobilitě a samozřejmě i výrazný pokles cen hardwaru. Paradoxní je, že notebooky – ačkoliv jsou určeny k přenosu z místa na místo – nebývají příliš dobře chráněny vůči vnějším vlivům. Pomineme-li speciální edice v ultraodolném provedení, běžný notebook musí uživatel chránit jako oko v hlavě. Cenově dostupným a přitom velmi efektivním způsob představuje taška na notebook. Prozradíme vám, na co si dát při výběru pozor a kde seženete stylové kousky za dobrou cenu.

Hlavním kritériem při výběru tašky na notebook by neměla být cena. Úspora na nesprávném místě může mít fatální následky. Nechcete-li šlápnout vedle, dejte si pozor na to, aby taška:

  • odpovídala rozměrům notebooku
  • byla vyrobena z kvalitního (a voděodolného!) materiálu
  • měla vypolstrované obaly (viz. sortiment, který nabízí obchod Abags)
  • nepoškrábala notebook např. nevhodně umístěnými vnějšími zipy

Zároveň si budete moct vybrat mezi několika typy obalů. Pokud se obejdete bez odkladních prostorů a kapsiček, pravděpodobně si vystačíte s obalem. Výhoda obalů na notebook spočívá v tom, že zařízení nemusíte při práci vyndávat. Notebook uvnitř drží díky páskám. Brašny a tašky na notebook mají kapsy, do kterých lze uložit různé maličkosti.

Kde zakoupíte kvalitní obaly a tašky?

Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, vsaďte na obchod Abags, kde najdete obaly, tašky a brašny na notebook v požadované kvalitě. Nabídka aktuálně čítá více než 800 produktů, včetně obalů na tablety, batohů a dámských tašek.

Obaly, brašny a tašky na notebooky Abags jsou vyrobeny z kvalitních a nepromokavých materiálů. Mají silné polstrování, které chrání notebook před mechanickým poškozením. Pro ženy jsou připraveny stylové modely v extravagantních barvách, muži mohou sáhnout po klasice v podobě černé.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *