Vybíráme tašku na notebook: Na co si dát pozor a kde nakupovat?

Vybíráme tašku na notebook: Na co si dát pozor a kde nakupovat?

V poslední dekádě se poměr stolních počítačů a notebooků přehoupl ve prospěch přenosných zařízení. Důvodem byla stále větší potřeba po mobilitě a samozřejmě i výrazný pokles cen hardwaru. Paradoxní je, že notebooky – ačkoliv jsou určeny k přenosu z místa na místo – nebývají příliš dobře chráněny vůči vnějším vlivům. Pomineme-li speciální edice v ultraodolném provedení, běžný notebook musí uživatel chránit jako oko v hlavě. Cenově dostupným a přitom velmi efektivním způsob představuje taška na notebook. Prozradíme vám, na co si dát při výběru pozor a kde seženete stylové kousky za dobrou cenu. Hlavním kritériem při výběru tašky na notebook by neměla být cena. Úspora na nesprávném místě může mít fatální následky. Nechcete-li šlápnout vedle, dejte si pozor na to, aby taška:
  • odpovídala rozměrům notebooku
  • byla vyrobena z kvalitního (a voděodolného!) materiálu
  • měla vypolstrované obaly (viz. sortiment, který nabízí obchod Abags)
  • nepoškrábala notebook např. nevhodně umístěnými vnějšími zipy
Zároveň si budete moct vybrat mezi několika typy obalů. Pokud se obejdete bez odkladních prostorů a kapsiček, pravděpodobně si vystačíte s obalem. Výhoda obalů na notebook spočívá v tom, že zařízení nemusíte při práci vyndávat. Notebook uvnitř drží díky páskám. Brašny a tašky na notebook mají kapsy, do kterých lze uložit různé maličkosti.

Kde zakoupíte kvalitní obaly a tašky?

Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, vsaďte na obchod Abags, kde najdete obaly, tašky a brašny na notebook v požadované kvalitě. Nabídka aktuálně čítá více než 800 produktů, včetně obalů na tablety, batohů a dámských tašek. Obaly, brašny a tašky na notebooky Abags jsou vyrobeny z kvalitních a nepromokavých materiálů. Mají silné polstrování, které chrání notebook před mechanickým poškozením. Pro ženy jsou připraveny stylové modely v extravagantních barvách, muži mohou sáhnout po klasice v podobě černé.

Publikováno: 22. 01. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat brašnu na notebook | jak vybrat tašku na notebook