Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Vyhněte se úvěrovým predátorům a vyberte si půjčku, která vám opravdu pomůže

Vyřídit půjčku v dnešní době nepředstavuje sebemenší problém. Nabídky se na nás valí doslova z každého rohu a je těžké jim odolat. Zvážili jste-li všechna pro a proti a rozhodli jste se, že některý z úvěrů využijete, buďte obezřetní. Pokud se váš výběr z nějakého důvodu zúží na nebankovní sektor (nutnost rychlého vyřízení nebo záznamu v registru, kvůli kterého banka žádost zamítne), vybírejte pouze z prověřených úvěrových společností a obloukem se vyhněte úvěrovým predátorům. Nevíte si s výběrem rady? Dejte na naše doporučení!

Nebankovní půjčka nemusí být nevýhodná ani netransparentní, ovšem za předpokladu, že o ni zažádáte u některé ze zavedených společností, které se sdružují v České leasingové a finanční asociaci. Ta, podobně jako to dělá ČNB v případě bank, na aktivity členů dohlíží a reguluje podmínky ve prospěch spotřebitelů. Mezi nejznámější nebankovní společnosti, na které se můžete s důvěrou obrátit, patří Home Credit, Provident nebo Ferratum.

Zmíněné nebankovní společnosti jsme si nevybrali náhodou – všechny nabízí odlišné produkty, které využijete v odlišných situacích. Zatímco Ferratum půjčka představuje ideální řešení dočasných finančních problémů před výplatou (nižší úvěrový rámec a splátkový kalendář v řádu týdnů), Provident půjčky s úvěrovým rámcem až 80 000 Kč poslouží i na financování nákladné opravy automobilu, vybavení domácnosti nebo čehokoliv jiného. A poslední z kandidátů? Home Credit půjčka ve výši až 150 000 Kč a dobou splatnosti 84 měsíců může směle konkurovat nabídkám bankovních společností.

Podrobné informace o mikroúvěru od Ferratum najdete na webu www.pujckapraveted.cz, o půjčce od společnosti Provident na www.osvedcenapujcka.cz a o Home Credit na www.stabilnipujcka.cz. K výpočtu splátek vám poslouží Home Credit půjčka kalkulačka (respektive Ferratum/Provident kalkulačka), které najdete na příslušných webech. O všechny finanční produkty můžete navíc zažádat online – bez toho, abyste museli ztrácet čas vyřizováním na pobočce.