Proč kupovat novou halu, když si můžete levně postavit novou

Proč kupovat novou halu, když si můžete levně postavit novou

Chystáte se rozšířit výrobu či zvýšit skladové zásoby a poohlížíte se po nových prostorách? V podstatě máte tři možnosti – pronájem, koupě starší nemovitosti nebo vlastní stavba. Pronájem je výhodný pouze z krátkodobého hlediska a do starší nemovitosti budete muset v budoucnu investovat nemalé peníze. U obou alternativ musíte navíc přizpůsobit potřeby budovám. Zbývá vlastní stavba, která se sice na první pohled jeví jako nejdražší možnost, ale stačí zahodit předsudky a zeptat se investorů, jakým způsobem již mnoho let situaci řeší oni. Pravděpodobně vám doporučí montovanou halu.

Výhody a využití montované haly v praxi

Montované haly mají oproti ostatním typům staveb mnoho podstatných výhod. Realizace je nejen výrazně levnější, ale především velmi rychlá a není limitována velikostí půdorysu. Montovanou halu je možno zateplit PUR panely a výrazně optimalizovat provozní náklady. S přihlédnutím k vysokým cenám energií jde o velké plus a není náhoda, že jejích obliba rok od roku stoupá. Montované stavby nachází využití v nejrůznějších oborech a nachází uplatnění ve výrobě, logistice, průmyslu i zemědělství. Často se z nich staví obchodní a prodejní domy, garáže a krytá parkovací místa, ale i méně tradiční stavby jako stáje. Pevné nosné ocelové konstrukce dovolují skutečně efektivní využití.

Nechte si vypracovat návrh a cenovou kalkulaci zdarma

Chcete-li, aby nová hala splnila vaše očekávání, nezbude vám, než se obrátit na někoho, kdo má s realizací montovaných konstrukcí dostatek zkušeností. Správnou volbou je firma Rossi, která se jako jedná z mála pohybuje v oboru více než 20 let. Na montované haly a ocelové konstrukce všech typů a velikostí se specializuje již od toku 1992 a poskytuje komplexní služby včetně prvotní vizalizace a axanometrie. Ta je, mimochodem, zcela zdarma a výrazně vám usnadní rozhodování, zda je montovaná hala pro vaše účely ideálním řešením. Bezplatná je i cenová kalkulace, o kterou můžete zažádat přes kontaktní formulář na webu ocel-konstrukce.cz.

Publikováno: 25. 04. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: montované haly | ocelové konstrukce | výhody montované haly