Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Proč kupovat novou halu, když si můžete levně postavit novou

Chystáte se rozšířit výrobu či zvýšit skladové zásoby a poohlížíte se po nových prostorách? V podstatě máte tři možnosti – pronájem, koupě starší nemovitosti nebo vlastní stavba. Pronájem je výhodný pouze z krátkodobého hlediska a do starší nemovitosti budete muset v budoucnu investovat nemalé peníze. U obou alternativ musíte navíc přizpůsobit potřeby budovám. Zbývá vlastní stavba, která se sice na první pohled jeví jako nejdražší možnost, ale stačí zahodit předsudky a zeptat se investorů, jakým způsobem již mnoho let situaci řeší oni. Pravděpodobně vám doporučí montovanou halu.

Výhody a využití montované haly v praxi

Montované haly mají oproti ostatním typům staveb mnoho podstatných výhod. Realizace je nejen výrazně levnější, ale především velmi rychlá a není limitována velikostí půdorysu. Montovanou halu je možno zateplit PUR panely a výrazně optimalizovat provozní náklady. S přihlédnutím k vysokým cenám energií jde o velké plus a není náhoda, že jejích obliba rok od roku stoupá. Montované stavby nachází využití v nejrůznějších oborech a nachází uplatnění ve výrobě, logistice, průmyslu i zemědělství. Často se z nich staví obchodní a prodejní domy, garáže a krytá parkovací místa, ale i méně tradiční stavby jako stáje. Pevné nosné ocelové konstrukce dovolují skutečně efektivní využití.

Nechte si vypracovat návrh a cenovou kalkulaci zdarma

Chcete-li, aby nová hala splnila vaše očekávání, nezbude vám, než se obrátit na někoho, kdo má s realizací montovaných konstrukcí dostatek zkušeností. Správnou volbou je firma Rossi, která se jako jedná z mála pohybuje v oboru více než 20 let. Na montované haly a ocelové konstrukce všech typů a velikostí se specializuje již od toku 1992 a poskytuje komplexní služby včetně prvotní vizalizace a axanometrie. Ta je, mimochodem, zcela zdarma a výrazně vám usnadní rozhodování, zda je montovaná hala pro vaše účely ideálním řešením. Bezplatná je i cenová kalkulace, o kterou můžete zažádat přes kontaktní formulář na webu ocel-konstrukce.cz.