Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Vykašlete se na steroidy, lepší jsou anabolika

Rozhodli jste se, že uděláte něco pro své zdraví a sebevědomí a vydali jste do fitcentra? Posilování patří mezi nejoblíbenější sportovní aktivity a jeho popularita stále roste. Nemáte-li se zvedáním železa žádné zkušenosti, nevadí. V každém lepším fitku je k dispozici osobní trenér, který vám řekne, co a jak. Navíc si můžete přečíst články na specializovaných serverech, kterých je na internetu jako hub po dešti. Pomohou i rady zkušenějších kamarádů, kteří do posilovny už nějaký ten pátek chodí. Někteří z nich vám jistě doporučí účinné suplementy, které vám v boji za svalnatou postavou pomohou. Možná se setkáte i se zakázanými látkami – steroidy. Rozhodně se jich vyvarujte.

Akné a ztráta přirozené pružnosti

Vidina lehce nabyté svalové hmoty za rekordně krátkou dobu vede celou řadu lidí k tomu, aby steroidy alespoň vyzkoušeli. Některým se jejich počáteční masivní efekt zalíbí natolik, že v užívání pokračují a to až do té doby, než se začnou projevovat první negativa. Především jde o nadměrné vylučování mazu a následné ucpávání pórů. Infekce na sebe nenechá dlouho čekat a uživatel vypadá, jako by se vrátil do puberty. Akné a trudovitostí to ovšem nekončí. Naopak, steroidy způsobují i nadměrné vypadávání vlasů a ztrátu přirozené pružnosti svalů. Během zvýšené fyzické aktivity dochází ke vzniku trhlin ve vazivové vrstvě.

Účinné a legální? Jedině anabolika

Pokud i přesto toužíte po přípravku, díky kterému bude posilování efektivnější, sáhněte po anabolikách. Ty jsou na rozdíl od steroidů zcela legální a navíc šetrné ke zdraví. Nemají nežádoucí účinky a jsou volně dostupné ve specializovaných prodejnách a na internetu. Doporučujeme prověřený internetový obchod suplementy.cz, který nabízí pouze vysoce kvalitní anabolika za skvělé ceny. A vaše svalová hmota může v klidu růst!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *