Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Výhody světelné reklamy v kostce aneb Proč se hodí i vám?

Kdo není vidět, nemůže počítat s tím, že se o něj zákazníci poperou. Propracovaný marketing je alfou a omegou každého byznysu, a rozhodně není pravda, že se v dnešní době vyplatí pouze online reklama. Často je naopak mnohem efektivnější klasika v podobě offline propagace. K těm neúčinnějším patří světelná reklama, o jejíž variabilitě a výhodách se dočtete v tomto článku.

Nepřetržité působení na zákazníka

Světelná reklama je neúnavná. Oproti jiným formám propagace funguje nepřetržitě – a díky podsvícení LED panely dokonce i v noci. Paradoxně právě tehdy jde vidět ještě o něco více. Září do tmy a upozorní na váš podnik každého v její blízkosti.

Efektivita světelné reklamy jde samozřejmě ruku v ruce s umístěním. Vyplatí se pouze za předpokladu, že osloví cílovou skupinu, což ovšem platí i o ostatních reklamních formátech.

Levný provoz a bezproblémová údržba

K obrovským výhodám LED panelů patří dlouhá životnost a takřka bezúdržbový provoz. Technologie je odolná vůči teplotním výkyvům a umožňuje snadnou regulaci svitu

Na velké peníze vás nevyjde ani montáž a instalace. Největší položkou je výrobní cena, pak už vás bude světelná reklama stát minimum.

Maximální variabilita

Výroba světelné reklamy umožňuje vytvořit řešení, které bude vyhovovat specifickým požadavkům zákazníka. Běžně se vyrábí světelné boxy různé velikosti, světelné 3D nápisy, reklamní totemy a pylony, kompozitní kazetové reklamy a výstrče.

Svěřte výrobu odborníkům

Rozhodnete-li se světelnou reklamu vykoušet, poraďte se s profesionály z RAVAFOL. Specialisté jsou na trhu více než 15 let a jejich reference od největších firem v oboru hovoří za vše. Postarají se o realizaci kompletního reklamního vybavení včetně vizualizace. Podrobnosti a ukázky realizací najdete na www.ravafol.cz

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *