Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Vyplatí se dnes otevřít casino nebo hernu?

Bez přílišného zabroušení do suchých zákonů a politického handrkování se dnes pokusíme na tuto ideu realisticky a kriticky podívat. I když tento způsob výdělku vypadá na první dojem jako vrchol snadnosti, není to zdaleka tak jednoduché a pozitivní, jak by se snad na první dojem mohlo zdát.

Potenciální provozovatel bude mít velké problémy s legislativou nejen měst, ale i všech obcí, jenž mají díky nové verzi zákona z roku 2011 o hazardu od této doby ohledně jakýchkoliv jeho úprav na svém území i výrazně volnější ruce. Běžně by se vám tedy mohlo stát, že někde budete pár měsíců podnikat, zaměstnáte pět lidí, nakoupíte/pronajmete si hrací automaty a pak se dozvíte, že musíte odejít do konce roku.

U výherních automatů platíte neustále a za vše. Jeden každý musí mít vylepenou svoji registrační známku (ta se za poplatek pět tisíc korun vydává na tři měsíce – a pozor, mluvíme tu o jediném modelu z herny!). Dále, ať vyděláváte nebo ne, za každý z výherních automatů dále platíte poplatek ve výši pětapadesát korun denně. No a ještě se musí odvést 30 % státu na dani (zbytek je pak běžné zdanění příjmů). Za oné situace, že je navíc vaše herna pouze pronajatá, vaše příjmy se opět o poznání zmenší (zhruba třetina zisku vy, zbytek stát a pronajímatel).

Pokud budou přijaty některé z posledních změn a dodatků loterijního zákona, dá se očekávat, že se vše ještě rapidně zvýší.

A proč tedy není otevření herny nebo casina dnes až tak dobrou ideou jako kdysi před lety? Jelikož drtivá většina z moderních hazardních hráčů již stejně dávno tráví svůj čas na internetu a hrají online automaty. Tam si mohou návštěvníci jakékoliv ze zde dostupných výherních automatů nejenom zdarma zkusit, ale také si v případě zájmu zahrát i o peníze a to kdykoliv rovnou z klidu a pohodlí domova.

Podobné modely dnes najdete po internetu v množství velmi vysokém a prakticky za všemi obvykle stojí i velmi prestižní softwarové firmy (NetEnt, Microgaming, …). A přesně takovým modelem je kupříkladu i výherní automat Sizzling Hot nebo model Criss Cross.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *