Elektronika

Bojíte se o své body?

Nasazení bodového systému bylo pro většinu řidič ránou pod pás. Říká se, že zvyk je železná košile a mnoho motoristů nezvládlo včas změnit své návyky a přišlo o svůj řidičský průkaz. Jistě, rychlá jízda a to zejména ve městě, je velmi nebezpečná a i povolená padesátka často stačí k tomu, aby řidič nestačil včas svůj vůz bezpečně zabrzdit. Něco zcela odlišného je jízda mimo obydlené městské části. V záplavě značek se dá velmi rychle ztratit a překročení o několik málo kilometrů v hodině znamená citelnou ztrátu bodů a pokutu. Podle odborníků je mnohem nebezpečnější neustále sledovat tachometr vozidla, než se plně soustředit na jízdu, jenomže právě hrozba pokuty a ztráty bodu řidiče notně znervózňuje.

Vyzrajte na radary antiradarem

Policie České republiky, ve snaze dostat z řidičů co nejvíce peněz, umisťuje radary na nepřehledných místech, kde často není jasná maximální povolená rychlost. Účinným a také jediným řešením může být antiradar, malé zařízení, které se umisťuje do interiéru vozidel. Pokud jste se při přečtení pojmu antiradar zalekli a spojujete si jej s něčím nelegálním, můžete obavy hodit za hlavu. Antiradary jsou pasivní přístroje, které jsou v souladu s platnými zákony České republiky. Přístroj policejní radary nijak neruší, je pouze naladěn na stejnou frekvenci a dokáže tak řidiče včas upozornit na hrozící měření.

Kvalitní přístroje za dobrou cenu

Antiradary řidiče nikterak neobtěžují a v interiéru jsou velmi diskrétní. Akustický a vizuální signál vydávají pouze tehdy, když vozidlo přiblíží k policejnímu radaru. Vzhledem k rozsáhlé nabídce antiradarů je třeba vybírat s rozvahou. Ne všechny antiradary fungují efektivně proto je ideální nakupovat u prověřeného prodejce, který poskytuje dostatek informací o aktuálních přístrojích. Na antiradar-shop.cz si můžete vybrat z celé řady novinek, včetně modelu antilaser g9, který patří mezi nejmenší a nejvýkonnější kousky. Prodejce je natolik solidní, že zákazníky varuje před nákupem některých typů, které nejsou určeny pro evropský či český trh.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *