Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Bojíte se o své body?

Nasazení bodového systému bylo pro většinu řidič ránou pod pás. Říká se, že zvyk je železná košile a mnoho motoristů nezvládlo včas změnit své návyky a přišlo o svůj řidičský průkaz. Jistě, rychlá jízda a to zejména ve městě, je velmi nebezpečná a i povolená padesátka často stačí k tomu, aby řidič nestačil včas svůj vůz bezpečně zabrzdit. Něco zcela odlišného je jízda mimo obydlené městské části. V záplavě značek se dá velmi rychle ztratit a překročení o několik málo kilometrů v hodině znamená citelnou ztrátu bodů a pokutu. Podle odborníků je mnohem nebezpečnější neustále sledovat tachometr vozidla, než se plně soustředit na jízdu, jenomže právě hrozba pokuty a ztráty bodu řidiče notně znervózňuje.

Vyzrajte na radary antiradarem

Policie České republiky, ve snaze dostat z řidičů co nejvíce peněz, umisťuje radary na nepřehledných místech, kde často není jasná maximální povolená rychlost. Účinným a také jediným řešením může být antiradar, malé zařízení, které se umisťuje do interiéru vozidel. Pokud jste se při přečtení pojmu antiradar zalekli a spojujete si jej s něčím nelegálním, můžete obavy hodit za hlavu. Antiradary jsou pasivní přístroje, které jsou v souladu s platnými zákony České republiky. Přístroj policejní radary nijak neruší, je pouze naladěn na stejnou frekvenci a dokáže tak řidiče včas upozornit na hrozící měření.

Kvalitní přístroje za dobrou cenu

Antiradary řidiče nikterak neobtěžují a v interiéru jsou velmi diskrétní. Akustický a vizuální signál vydávají pouze tehdy, když vozidlo přiblíží k policejnímu radaru. Vzhledem k rozsáhlé nabídce antiradarů je třeba vybírat s rozvahou. Ne všechny antiradary fungují efektivně proto je ideální nakupovat u prověřeného prodejce, který poskytuje dostatek informací o aktuálních přístrojích. Na antiradar-shop.cz si můžete vybrat z celé řady novinek, včetně modelu antilaser g9, který patří mezi nejmenší a nejvýkonnější kousky. Prodejce je natolik solidní, že zákazníky varuje před nákupem některých typů, které nejsou určeny pro evropský či český trh.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *