Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Vyplatí se nákup silikonové panny?

Realistické erotické panny, známé jako sex dolls jsou ve světě i u nás stále populárnější. Nejenže vypadají naprosto úchvatně, ale nabízejí i erotický zážitek, který v mnohém předčí sex se skutečnou ženou. Nejen díky použitým materiálům, které dokáží věrně napodobit lidské tkáně a neuvěřitelnou detailností provedení, ale také díky vnitřní pevné kostře s plně flexibilními klouby, díky kterým si můžete užívat sex i v polohách, které by pro živou ženu nemusely být právě pohodlné. Mnoho mužů však s nákupem silikonové milenky stále váhá, a to hlavně kvůli ceně, která jim připadá příliš vysoká.

Nákupem realistické panny výrazně ušetříte

Ač se to může zdát poněkud zvláštní, skvělé silikonové panny vám naopak umožní peníze ušetřit. Přestože za jejich pořízení dáte od 30 do 50 tisíc korun, vaše náklady tím v podstatě končí. Jediné, co budete muset v budoucnu kupovat, jsou lubrikační gely a desinfekční prostředky na čištění panny.

Vzpomeňte si, kolik peněz jste utratili za večeře a drinky na nejrůznějších rande, bez jakékoli jistoty že završíte večer podle svých představ. Vzpomeňte si, kolik času jste naprosto zbytečně strávili na seznamkách a v klubech. Jakmile si pořídíte realistickou pannu, všechny tyto zbytečné výdaje můžete hodit za hlavu.

Realistická panna nebude vyžadovat, abyste za ni platil kino, večeře v drahých restauracích ani luxusní dovolené. Nemusíte jí kupovat dárky. Nezáleží na tom, kdy a odkud přijdete. Vždy bude na vás čekat, roztoužená a připravená vyplnit jakékoli vaše erotické přání.

Silikonová panna může vypadat pokaždé jinak

Další výhodou silikonových panen je jejich úžasná variabilita. Většina typů má měnitelné hlavy, které si můžete dokoupit a podle nálady měnit. Za jedny peníze tak získáte hned několik milenek, které můžete po libosti střídat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *