Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Jak nejlépe zaparkovat v Praze na letišti?

Odlétáte z pražského letiště a máte v plánu se na něho dostat vlastním vozem? Pokud ano, je třeba mít předem zjištěno, kde svůj vůz necháte. Možností je hned několik. Pokud se podíváme nejprve na ty placené, tak nejdráž vychází parkoviště přímo před terminálem. Levněji vyjde parkování na letišti řešené pomocí nedalekých velkých parkovišť, například výhodně zaparkujete zde. Co ale v případě, kdy je vaším cílem parkovat zdarma? Podívejte se na přehled našich možností.

Obchodní domy a centra

Jedna z možností, které rozhodně přicházejí v úvahu, pokud chcete parkovat zdarma. Pokud se na ně podíváme blíže, může být jednou z variant OC Šestka. Ta nadchne hlavně tím, že je celkem blízko samotnému letišti, díky čemuž je zaručena jeho dobrá dostupnost. Velkým pozitivem je také to, že parkoviště nabídne kapacitu až 1 000 automobilů, a to jak formou venkovního, tak i krytého parkoviště. Nevýhodou však může být to, že se jedná o soukromý pozemek a tak zde může být riziko, že při skutečně velmi dlouhém stání požádá správa OC o možný odtah.

Obchodní-domy-a-centra

Druhou možností, která je také spojena s možností parkování v obchodním centru, je OC Metropole Zličín. Jedná se o skutečně rozsáhlé centrum, kde je parkovacích míst více než dost. A to znamená nejenom jistotu toho, že zde můžete volné místo najít celkem jednoduše a rychle. Znamená to i jistotu toho, že vzhledem k takové velikosti se může celkem bez problémů stát, že vaše auto zde zaparkované celkem bez problémů unikne pozornosti správy centra. A to i proto, že centrum otevírá již ráno v 7 a zavírá až ve 24:00.

Ideální ulice

Nyní se podívejme na možnost parkování také v různých ulicích. Začněme těmi, které můžeme označit jako ideální. A to s ohledem na to, kolik je zde volných míst, stejně jako s ohledem na to, že zde dlouhodobé parkování není jakýkoliv problém. První místo, které si zmíníme, je ulice U Prioru. Výhodou této ulice je především fakt, že se v ní nachází celkem velké parkoviště, které je primárně určeno pro místní ubytovnu. Vjezd na něho ale není jakkoliv omezený a tak je možné říci, že i na dlouhodobé parkování je dobrou volbou.

Ideální-ulice

Dále nezapomínejme na to, že dalšími možnými ulicemi jsou ty, které najdete na Zličíně. Zde vzniklo a vzniká řada developerských projektů a zcela nových ulic, kde logicky nechybí ani možnost bezplatného parkování. Jelikož je zde stále mnoho volných bytů, je více než jasné, že je zde i mnoho volných parkovacích míst. Není proto třeba obávat se toho, že zde budete někomu se svým vozem jakkoliv překážet. Tato lokalita navíc nadchne i tím, že je celkem dobře dostupná ze samotného letiště, a přirozeně i při cestě k terminálu.

Méně vyhovující ulice

Parkování u letiště, a to v ulicích v rámci jednotlivých městských částí je určitě největším hitem. A tak se podívejme ještě na další ulice, které mohou v daném směru vyhovovat. Sice už ne tak, jako v předchozím případě, ale rozhodně se o celkem dobrou volbu jedná. První možností je ulice Navigátorů. V ní, a to i v přilehlých ulicích je parkování celkem pohodlné a dobré. A to jak s ohledem na celkovou bezpečnost, tak i na možnost najít zde dobré parkovací místo. Problémem ale může být dostupnost na letiště, kdy se jako nejlepší může jevit taxi.

Méně-vyhovující-ulice

Dále nezapomínejme ani na oblast okolo zastávky Na Padesátníku. Ta potěší hlavně celkovou vzdáleností k letišti, jelikož je nedaleko terminálu tři. Co ale může být negativem této lokality, to je rozhodně dostupnost volných míst. Maximálně se sem totiž vejde zhruba 10 – 15 automobilů. A to znamená, že najít zde volné místo nemusí být vždy bezproblémové. I na toto je dobré přirozeně myslet. Kdo však na tomto místě volný prostor najde, ten určitě nebude nijak zklamán. Právě naopak.

Máte raději jistotu?

Oslovil Vás náš článek? Přesto nechcete riskovat bezpečím svého vozu? Doporučujeme se podívat na aktuální nabídku ZAPARKUJTEULETIŠTĚ.cz – cenově dostupné parkoviště u letiště Václava Havla.

Máte-raději-jistotu

3 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • V červnu 2017 ověřeno parkování v OC Šestka v délce 17 dní bez odtahu ani žádných škod na autě. Parkováno pod rampou na střechu.

  • V polovici septembra vyskusane parkovanie na ulici U letiste- totalne plne aj o 5rano, navyse cesta je rozkopana a 1smerna. Nasledne som sa presunul k OC sestka, kde uplne bez problemov auto pockalo 9dni. Parkovane na streche OC.
    Velmi pekne dakujem za tip!

  • Vubec NEDOPORUCUJI parkovat v obytnych ulicich ala Navigatoru a jinych kolem prilehlych ulicich, protoze mistni obyvatele se , uz naucili velice dobre branit a vnimat , kdo tam ma cizi auto. V lepsim pripade vam jen vyfouknou vsechny kola, v horsim pripade vsechny propichnou. Nezmuzete nic!