Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Když čistit, tak pořádně aneb parní čističe v praxi

Hledáte skutečně efektivní technologii čištění? V tom případě by měly zajímat parní čističe OSPREYDEEPCLEAN. Fungují na bázi nízkého tlaku a vysoké teploty suché páry a spolehlivě odstraní všechny běžné potravinové a nemocniční bakterie. Jsou velmi účinné i na zbytky nečistot. Mezi největší výhody však nepatří jen vysoce efektivní čištění, ale také úspora nákladů. Parní čističe během čistícího procesu spotřebují minimum vody a chemikálii. Pyšní se ergonomickou konstrukcí a jsou velmi šetrné k životnímu prostředí.

Parní čištění může využít téměř každý

Parní čističe OSPREYDEEPCLEAN nachází využití v oboru zdravotní péče (desinfekce), čištění ulic (odstranění graffiti a žvýkaček), průmyslu (hloubkové čištění a odmašťování bez dlouhých prostojů), ale i ve stravování a potravinářské výrobě (jsou zárukou nejvyššího standardu hygieny). Stále častěji je využívají také instituce, které provozují fitness, volnočasová zařízení a kluby. Čisté a hygienické prostředí jsou tou nejlepší vizitkou a napomáhají ke spokojené klientele.

Anglická společnost OSPREYDEEPCLEAN se chlubí dlouholetou tradicí a kromě produkce vlastních parních čističů má zkušenosti s konceptem parního čištění pro zdravotnický a potravinářský sektor.

Profesionální parní čističe od odborníků

Pokud vás možnost, jak účinně a šetrně dosáhnout naprosto čistého prostředí zaujala, obraťte se na společnost ParníČistič.cz, která OSPREYDEEPCLEAN již 8 let zastupuje. Nabízí několik desítek parních čističů, včetně čističů známé italské značky UNITEKNO, které jsou určeny pro domácnosti. ParníČistič.cz poskytuje rychlý záruční a pozáruční servis s možností zapůjčení náhradního čističe. Další informace získáte přímo na webu parnicistic.cz.