Vyrazte do nejlépe vybaveného fitness centra v Ostravě

Vyrazte do nejlépe vybaveného fitness centra v Ostravě

Myslíte to s hubnutím a dostáním se do kondice letos opravdu vážně? V takovém případě se vám bude hodit doporučení na fitness centrum v Ostravě, kde na vás čeká všechno důležité vybavení a pomůcky pro pořádné tréninky celého těla. V článku se dozvíte, co na vás v této posilovně čeká a jak to udělat, abyste u cvičení vydrželi opravdu dlouho.

Jak si udržet motivaci pro cvičení? Dělejte pohyb, který vás baví

Proč se nutit do cvičení, které vás nebaví, když si můžete zvolit takovou pohybovou aktivitu, kterou si zamilujete a hubnutí pak bude jen malou třešničkou na dortu? Pestré množství různých vedených lekcí umožňuje vyzkoušet si, co by vám mohlo jít. Jestli oceníte spíše dynamický HEAT Ostrava, u kterého se více zapotíte, nebo budete patřit do skupiny, která bude posouvat své limity a zdravě se protahovat na lekci jógy. Když jsou takové možnosti, byla by velká škoda neužívat si pohyb a dělat ho pouze kvůli shozeným kilům.

Fitness centrum, kde najdete opravdu vše

Fitness centrum Ostrava je rozsáhlým parkem, kde najdete všechno možné pro cvičení i další pohybové aktivity. Nechybí zde klasické posilovací stroje nebo kardio zóna určená především pro trénink fyzičky a pro efektivní spalování tuků. Najdete zde přes 60 strojů, což znamená, že nemusíte čekat běžecký pás nebo rotoped. Moderní fitness Ostrava Vítkovice nabízí také mnoho vedených lekcí. Vyzkoušet si tak můžete kruhové tréninky, fitbox, spinning a další. Velmi oblíbená je jóga Ostrava, kdy jde o lekce, během kterých se příjemně uvolníte a zároveň posílíte svaly, o kterých jste předtím ani nevěděli. Pro další speciální cviky se můžete přesunout do funkční zóny, kde jsou hrazdy, gymnastické míče nebo šplhací lana. Zkrátka prostor určený například pro crossfit trénink.

Publikováno: 29. 01. 2022

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam