Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Chytré tablety za pár korun

Napadlo vás, že dáte vale těžkopádnému notebooku (nevlastníte-li geniální ultrabook) a pořídíte si pod stromeček tablet? Nechce-li se vám však utrácet těžké tisíce za jablečné produkty, nevadí. Nabídka dotykových počítačů je stále pestřejší a určitě je z čeho vybírat i mezi levnějšími modely. Rozhodli jsme se vám představit stále oblíbenější rodinu GoClever, která vás musí poměrem ceny a schopností chtě nechtě zaujmout.

Levné, ale chytré

Přístroje GoClever pracují s operačním systémem Android a i přes velmi nízkou cenu představují plnohodnotný tablet se vším všudy. Za nejlevnější z nich, GoClever TAB R75 přitom dáte jen lehce přes dva tisíce korun. V ceně je i praktické klávesnicové pouzdro, díky kterému vytvoříte z tabletu plnohodnotný netbook. Pokud vám 7“ display nestačí, sáhněte po některém z větších modelů. Všechny levné tablety GoClever pohání 1000 Mhz procesor typu Cortex A8, který plně dostačuje na všechny aplikace. Velikost operační paměti se pohybuje od 512 do 1GB RAM, v závislosti na typu talbetu.

Vrchol představuje tablet Android GoClever A972BK s 9,7“ kapacitní pětibodovou dotykovou obrazovkou typu IPS a s luxusní hliníkovou klávesnicí a bluetooth. Rozlišení 1024×768 slibuje slušnou podívanou a 8GB flash pamět pojme spoustu aplikací. Kdyby vám přeci jen nestačila, stačí do tabletu vložit micro SD kartu a to až 32 GB. A972BK navíc disponuje i mini HDMI portem. K focení momentek slouží 2Mpix fotoaparát, který je umístěn na zadní straně tabletu. Komunikujete-li často přes Skype, určitě oceníte i sekundární 0,3 Mpix kameru nad displayem.

Většinu aktuálních tabletů GoClever seženete u známého elektrospecialisty levneelektro.cz a to za nejnižší možné ceny. Svůj tablet si můžete objednat nejen online, ale i vyzvednou osobně v některé z kamenných prodejen.