Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Elektronika

Chytré tablety za pár korun

Napadlo vás, že dáte vale těžkopádnému notebooku (nevlastníte-li geniální ultrabook) a pořídíte si pod stromeček tablet? Nechce-li se vám však utrácet těžké tisíce za jablečné produkty, nevadí. Nabídka dotykových počítačů je stále pestřejší a určitě je z čeho vybírat i mezi levnějšími modely. Rozhodli jsme se vám představit stále oblíbenější rodinu GoClever, která vás musí poměrem ceny a schopností chtě nechtě zaujmout.

Levné, ale chytré

Přístroje GoClever pracují s operačním systémem Android a i přes velmi nízkou cenu představují plnohodnotný tablet se vším všudy. Za nejlevnější z nich, GoClever TAB R75 přitom dáte jen lehce přes dva tisíce korun. V ceně je i praktické klávesnicové pouzdro, díky kterému vytvoříte z tabletu plnohodnotný netbook. Pokud vám 7” display nestačí, sáhněte po některém z větších modelů. Všechny levné tablety GoClever pohání 1000 Mhz procesor typu Cortex A8, který plně dostačuje na všechny aplikace. Velikost operační paměti se pohybuje od 512 do 1GB RAM, v závislosti na typu talbetu.

Vrchol představuje tablet Android GoClever A972BK s 9,7” kapacitní pětibodovou dotykovou obrazovkou typu IPS a s luxusní hliníkovou klávesnicí a bluetooth. Rozlišení 1024×768 slibuje slušnou podívanou a 8GB flash pamět pojme spoustu aplikací. Kdyby vám přeci jen nestačila, stačí do tabletu vložit micro SD kartu a to až 32 GB. A972BK navíc disponuje i mini HDMI portem. K focení momentek slouží 2Mpix fotoaparát, který je umístěn na zadní straně tabletu. Komunikujete-li často přes Skype, určitě oceníte i sekundární 0,3 Mpix kameru nad displayem.

Většinu aktuálních tabletů GoClever seženete u známého elektrospecialisty levneelektro.cz a to za nejnižší možné ceny. Svůj tablet si můžete objednat nejen online, ale i vyzvednou osobně v některé z kamenných prodejen.