Vzduchovky Hatsan pro sportovní i zábavní střelbu

Vzduchovky Hatsan pro sportovní i zábavní střelbu

Pokud hledáte způsob, jak zabavit nejen své ratolesti, ale také sebe, se vzduchovkou zabijete dvě mouchy jednou ranou. Vzduchovka je střelná zbraň, která nevyžaduje zbrojní průkaz, a proto je ideální volbou pro sportovní i zábavní střelbu. V následujících řádcích vám o vzduchovkách prozradíme více informací a představíme vám značku, která se v tomto segmentu drží na špici. Vzduchovky nejsou pouze v provedení pušek, sehnat se dají i takzvané vzduchovkové pistole, které na rozdíl od ostatních střelných zbraní nepotřebují plyn z hoření střelného prachu. Pro výstřel se využívá stlačeného vzduchu.

Jaké druhy vzduchovek existují?

Vzduchovky se rozdělují z několika hledisek, a tím prvním je podle pohonu náboje. Vybrat si můžete ze vzduchovek pístových, které je nezbytné před výstřelem vždy nabít, a zásobníkových. V druhé kategorii narazíte na další tři podskupiny, a to na vzduchovky pneumatické se zásobníkem natlakovaného vzduchu, s tlakovou CO2 nádobou a kombinované. Vzduchovky se ještě rozdělují podle systému střelby, a to konkrétně na pružinové, CO2, s plynovým pístem a pneumatické větrovky. Pro přesnou střelbu slouží právě poslední zmíněná varianta, zatímco pro zábavní střelbu si vystačíte s pružinovými alternativami.

Hatsan nabízí vysoce kvalitní vzduchovky

Jestliže hledáte značku, pod kterou se vzduchovky vyrábí, narazíte například na Hatsan. Chcete vyzkoušet sportovní střelbu? Vzduchovky Hatsan jsou pro tuto aktivitu jako stvořené. Ovládat je zvládnou jak úplní začátečníci, tak klidně i děti. Vaše ratolesti se díky vzduchovkám naučí správně používat a zacházet se zbraněmi, stejně tak si osvojí střelecké dovednosti. Současný trh nabízí vzduchovky Hatsan v různých cenových relacích, přičemž jejich cena začíná na 2 390 korunách a mnohdy se šplhá až k hranici 6 000 korun.

Publikováno: 27. 11. 2019

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam