Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Doplňky stravy s vitamínem C pomohou při chřipce i nachlazení

V létě si s doplňováním vitamínu C neděláme starosti. Vždyť pojídáme neustále ovoce a zeleninu. V mrazivých dnech roku je to ovšem horší. Sice si můžeme uvařit bylinkový čaj s medem a doplnit ho nastrouhaným zázvorem, ale ne všem tato chuť vyhovuje. Jak si tedy poradit? Chytrým nápadem jsou doplňky stravy na imunitu.

Ve zdravém těle zdravý duch

Možná jste nevěděli, že je vitamín C super silný antioxidant, který posiluje imunitu lidského organismu. Tento prvek je rozpustný ve vodě, proto nehrozí předávkování. Věřte, že jeho zázračnou sílu potřebují ve vyšší dávce kuřáci, pijani, těhotné ženy, děti, senioři, diabetici, sportovci i lidé žijící ve stresu. Nejčastěji si na něj vzpomeneme při chřipce a nachlazení. Doplněk stravy Extra C 500 s postupným uvolňováním Naturvita – to je inovovaná forma vitamínu C v kapslích a s postupným uvolňováním. V jedné kapsli je 500 mg „céčka“, ten je pro lidské tělo přístupný po dobu minimálně 8 hodin. Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně, balení jich pojímá 90. Produkt není určen pro děti do 10 let.

Kde všude je vitamín C užitečný?

Je zajímavé, že se vitamín C pyšní asi tisícovkou blahodárných vlivů na zdraví, my se však podíváme na ty nejdůležitější. Klíčová je imunitní podpora těla, během ní dochází ke stimulaci tvorby bílých krvinek. Tento silný a účinný antioxidant lapí volné radikály a chrání tkáně od poškození. Vitamín C dokáže tvořit kolagen, jenž je součástí veškerých pojivých struktur. Za zmínku stojí zajištění pružnosti cév, kostí a zubů. Odvracuje paradontózu, eliminuje krvácení dásní, oplývá regeneračními účinky. Můžete si ho dopřát v šípcích, rakytníku, citrusech, bramborech, rajčatech, růžičkové kapustě, paprikách, brokolici, černém rybízu, špenátu i kiwi a brusinkách.

Při chřipce, angíně a virózách si dopřejte Extra C 500 s postupným uvolňováním Naturvita. Tento produkt koupíte v e-shopu Gigalekarna.cz společně s dalšími doplňky stravy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *